Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszükületem van?

Fitymaszükületem van?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Valószinüleg fityma szükületem van, de tegnapelőtt azon voltam, hogy ne legyen, ami sikerült is, mert mikor huzogattam sokáig egyszer csak hátra ment a bőr és a makk látszodott szépen mint egy átlagos péniszen, viszont mikor hozzá értem vagy vissza raktam a boxerbe és mozogtam akkor fájt, úgyhogy úgy döntöttem tegnap este vissza húzzom a bőrt a makkomra, sikerült lassan. Mára pedig, ugyanazz a helyzetett mint mielőtt megpróbáltam volna hátra húzni a bőrt. Mit csináljak? Orvosi beavatkozás nélkül, ha lehet...

2023. máj. 7. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Nézz utána, hogy mennyire gyakori dolog, hátha az segít rávenni magad, hogy orvoshoz fordulj.
2023. máj. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mh, majd írj, ha tudsz!
2023. máj. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%
Beszélgettünk,írj a megadott címre .
2023. máj. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy fáj, hiszen a makkod nincs hozzászokva, hogy érintkezzen a külvilággal, így minden érintés kellemetlen. Ez viszont nem túl jó, hiszen szexuális együttlét során épp az a kívánatos, hogy a makk érintkezzen a hüvellyel, ami valószínűleg ugyanolyan kellemetlen, akár fájdalmas is lenne. Ezért mindenképpen hozzá kell szoktatnod a makkodat a külső éríntésekhez.


Ha nehezen tudtad ráhúzni a fitymát a makkra, akkor biztosan fitymaszűkületed van, ami veszélyes lehet, mert ha annyira szűk, hogy a makk mögé szorul a fityma, akkor elszoríthatja a vérkeringést a makkban, amitől az elhalhat! A súlyos fitymaszűkület nem vicc, nem fog magától elmúlni.

Ha neked súlyos, akkor mielőbb keress fel szakorvost, hogy mielőbb körülmetéljen. Nyilván ez esetben a metélést követően nagyon kellemetlen lesz, hogy a csupasz makkod állandóan érintkezik a külvilággal, de pár hét alatt hozzászokik.

Ha csak enyhe fokú a szűkületed, pl. ha csak mereven okoz nehézséget hátrahúzni, akkor esetleg tudod lassan tágítani, akár önkielégítés során is, ha próbálod minél jobban hátrahúzni a makk pereméig.

2023. máj. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!