Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hol lehet viagrát szerezni?...

Hol lehet viagrát szerezni? Orvoson keresztül nem akarunk csak kipróbálás céljából! Persze a pasimnak kell nem nekem!

Figyelt kérdés
2008. dec. 29. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
39%

A pasidnak meg minek? Merevedési zavara van? Akkor a megoldás: orvos. Mert lehet, hogy valami komoly dolog van a háttérben.

Ha meg nincsenek ilyen problémái, akkor miért akarsz viagrát szedetni vele?

Mellesleg "piacon" ne akarjál Viagrát venni, mert lehet, hogy egészen mást kapsz. És már egy kipróbálás is halálos lehet.

2008. dec. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%

Ez egy szívgyógyszer!

Meg akarod ölni a párod??? Mert előfordulhat, szex közben! Mégis mit gondolsz, miért kell hozzá az orvos?

Azon kívül, hogy más baja is lehet, amihez szintén orvos kéne.

Kéz alatt meg ne szerezz - az csak a vérnyomásod viszi fel, mikor rájössz, hogy hamis.

2008. dec. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
65%
Mellesleg csak orvosi úton legális. Nem szabadna árusítani csak úgy sajnos sokan megteszik megveszik és kiderül hogy egészen más van a dobozba amibe bele is lehet halni...
2008. dec. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó oké ne egyetek meg!!csak kiváncsiak lennénk rá milyen milyen a hatás mármint meddig állna neki egyébként ő akarja én nem erőltetem csak mondtam neki ha akarja én benne vagyok!
2008. dec. 29. 21:31
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként nincsenek merevedési problémái!!
2008. dec. 29. 21:34
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Inkább ne akarjátok kipróbálni. Én megtettem kiváncsiságból, holott merevedési zavaraim nincsenek. A 20 mg-osat vettem be és lett tőle olyan fejfájsom, hogy mindenhez volt kedvem csak szeretkezni nem!
2008. dec. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Neharagudj, de viagrát csak annak szabad szednie aki beteg (impotens), aki egészséges, annál rosszul sülhet el a dolog, mellesleg ha a fiudat egész nap izgatod akkor egész nap állni fog neki a cövek, ha viagrát vesz be akkoris (gondolom), de csak merevedést okoz, szexáuális vágyat nem. És az sem egészséges ha valakinek egész nap áll (megreked a vér a péniszben és idő utan szöveteket roncsolja az oxigénhiányos vér), tehát nem ajánlatos iylen erős gyógyszerek próbálgatása. Mellesleg csak orvos rhatja fel (ugy elég drága ha jól tudom), máshol meg nehogy vegyetek. Ez oylan mint Te tampont nem veszel egy utcai csövestől csak boltban.
2008. dec. 31. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2009. jún. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!