Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után mennyivel...

Körülmetélés után mennyivel lesz érzékenyebb a makk, ha előtte se érzékeny annyira?

Figyelt kérdés
Műtét előtt vagyok, kipróbáltam hátrahúzott fitymával egy napot hogy szokjam az érzést, ez a legnagyobb parám az egészben, és nem volt annyira kellemetlen, műtét után mennyivel lehet rosszabb? Akkor volt kicsit fura amikor ki meg betettem a műszert az alsóba, utána csak erősebb mozgáskor, pl felfelé lépcsőzéskor éreztem picit hogy szabadon van.

2023. máj. 13. 09:54
 1/9 anonim válasza:
100%
Az első 2-3 hétben lesz érzékeny amíg megszokja a makkod az új "környezetet". Az elején az is kellemetlen lesz ha a gatyádban tartod és hozzádörzsölődik, de el fog múlni idővel.
2023. máj. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem lesz rosszabb műtét után sem, sőt idővel észre se fogod venni.

Azoknak szokott nagyon fájni akiknek előtte egyáltalán nem lehetett visszahúzni a fitymát és még sose látott napvilágot a makk. Ha még letapadások is voltak akkor különösen.

2023. máj. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Amíg az érző idegvégződéseket a gatya ki nem súrolja.A makkot borító nyálkahártya el nem kérgesedik.Ekkor válik érzéketlenné.Egyénenként változó,akár hónapokig is eltarthat.
2023. máj. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is hátul tartottam, de nekem az alsótól szöszmötös let. (Tisztátalannak érzem) Ez mindig igy van metélteknèl?
2023. máj. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A makk nem lesz érzékenyebb, mert az első pár nap fedetlenül kellemetlen, de utána elkezd a bőr vastagodni, ami miatt a színe is változni fog. A legérzékensebb rész a seb környéke lesz, ahová a lenyisszantott fitymába futó egykori idegek immáron végződnek.
2023. máj. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lényeg, hogy mindenkinek egyéni maga a makk érzékenysége. Van akinek abszolút nem érzékeny így műtétet követően sem lesz különösebben érzékeny és nagyon hamar meg lehet szokni. Vélhetően neked sem nagyon érzékeny. Jellemzően a szűkületeseknek szokott érzékenyebb lenni. Attól is függ, hogy mindig teljesen szabadon van -e a makk ha nincs erekció, ez megint egyéni, függ méret növekedéstől, hogy milyen mennyit enged meg a bőr a metélésnél felnőttkoriban…
2023. máj. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az érzékenysége mindenképpen csökkenni fog, mert kissé elszarusodik a laphám.
2023. máj. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Viszont sokkal jobb érzés lesz, ahogy nem a fitymádban dugsz, hanem a kisimult, feszesre metélt hímvessző makkja ingerli a hüvely falát. Minden lökést jobban lehet érezni és a nők is imádják.
2023. máj. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mennyire igaz !
2023. máj. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!