Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van aki már kapott brutál...

Van aki már kapott brutál erős rúgást a heréibe?

Figyelt kérdés

A részletekbe nem szeretnék belemenni, a lényeg hogy konfliktusba keveredtem és kaptam 4-5 szerintem teljes erőből kivitelezett tökönrúgást. Azonnal összerogytam, 15-20 percig ájuláshoz közel fetrengtem de azóta is sajog. Azonnal mentem az ügyeletre ott azt mondták semmi károsodás csak fájdalomcsillapítózzak. Kívülről semmi nyom nem látszik.

Van aki már járt így? Tényleg sok mindent kibírnak a herék és a hatalmas fájdalom ellenére nem lesz maradandó baj?



2023. máj. 13. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez azért nem annyira gyakori eset,hogy sok lenne az ilyen "élményben" részesülő.
2023. máj. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4%
Menj vele orvoshoz, ha kétségeid vannak. Receptre a fájdalomcsillapító is olcsóbb.
2023. máj. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Gondolom megvizsgálatk rendesen, és az alapján mondták. Ha megvizsgáltak megnyugodhatsz előbb utóbb jobb lesz.
2023. máj. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
A fájdalom csillapitók Tb által nincsenek támogatva,csak vényre adhatók ki .
2023. máj. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
#4: Akkor nézegesd meg, hogy mennyibe kerül a Cataflam, amit vényre adnak és mennyibe a Cataflam Dolo, amit vény nélkül. Ugyanezt megteheted más hatóanyagok esetében is. Néhány hatóanyag pedig kizárólag vényköteles tablettában érhető el.
2023. máj. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
ez amúgy testi sértés, tegyél feljelentést
2023. máj. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%

Nekem kamunak tűnik.


Tökön rugáskor az ember ösztönösen odakapja a kezeit, és összegörnyed. Nem lehet egymás után 4-5ször tökönrúgni valakit.


Az ügyeletről így biztosan nem küldtek el!! Továbbküldtek volna az SBO-ra, ahol csinálnak ultrahangos vizsgálatot.


Neked ez a fétised??

2023. máj. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
94%

Hacsak nem fogtak le, hogy ne védekezhess, kizárt, hogy 4-5x herén rúgjanak. Az elsőnél automatikusan összegörnyedsz és odakapod a kezed, a többi már legfelejbb hátra, vesetájékra, etc meg, nem a herédhez.


2. Az ügyeletről alapos vizsgálat nélkül (minimum egy UH) nem küldenek el, plusz, ha az állításod igaz, hivatalból felejelentést kell tenniük súlyos testi sértés miatt.


Legközelebb jobbat találj ki.

2023. máj. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!