Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért akarok kövér lenni?

Miért akarok kövér lenni?

Figyelt kérdés

Ahogy magamra nézek valamiért bejön, amiért ennyi háj van rajtam, és szeretném, hogy tovább nőjön. Van ilyen fétis esetleg?


21F/176 cm/ 102 kg



2023. máj. 16. 01:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Elképzelhető, hogy titokban, tudat alatt szeretnél egy barlangban élni egy sivatagban, és dísztárgyként tartani magad mellett a karbonizált Han Solot
2023. máj. 16. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Dr. Medgyes Dániel válasza:
37%
Lassan olyan leszel mint egy szabályos gömb
2023. máj. 16. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Igen, létezik ilyen fétis. Nem vagy egyedül vele.


Nem egészséges, ezt tudja mindenki.


Közösségi oldalakon (feabie, grommr) sok hasonló érdeklődésű embert találsz.

2023. máj. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Ne aggódj itt is lehet találni bőven :)
2023. máj. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%
Van ilyen, igen, bár én nem ajánlom ezt az életmódot. Még lenne esélyed, de a tovább hízol, visszafordíthatatlanul meg fog nyúlni a bőröd, ami sok bosszúságot tud okozni. Arról nem is beszélve, hogy mennyi más egészségügyi gondod lesz a túlsúly miatt. Baromi szomorú élet.
2023. máj. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

5: egyáltalán nem szomorú élet. Szimplán nem való mindenkinek. Ha valakit ez tesz boldoggá, akkor miért ne csinálja? Az illető is tudja hogy nem egészséges, de neki ez fontosabb.


Tapasztalatból mondom az egészet:)

2023. máj. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakinek van kedve erről a témáról beszélni én benne vagyok :D

21/f 180cm/125kg

2023. máj. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%

Én is ilyen srác vagyok. Már kisgyerekként is éreztem ezt magamban. Akkoriban nagyon furcsa volt, és azt hittem, csak én érzem ezt.:D

Jelenleg 27 éves vagyok, 173cm és 180 kiló felett.

Feedee vagy, ilyen egyszerű, ez egy fétis. Szereted a hájat a testeden, látni, ahogy egyre csak gyarapszik, és mindig egyre többet akarsz belőle!

Én mocskosul imádom a hájamat és a hatalmas hordóhasamat, ahogy egyre dagadtabb és egyre jobban lóg! Sosem tudok betelni vele! Mikor 2019 nyaràn még csak 115kg voltam, akkor úgy 150-160-ig terveztem hìzni, ott pedig már láttam, hogy ez még közel sem elég! Akkor úgy 230 volt az àlomsúlyom,most pedig 180 felett már azt érzem, hogy dupla ennyire akarok hìzni! 230 most már csak az idei év végére elérni kìvánt súly, de inkàbb 250+ akarok, az sokkal jobb lenne!

Egyre többet akarok és egyre jobban akarom! Igyekszem is egyre többet enni időrôl időre.

Célom 300kg-ra hìzni 2025 elejére!

És mielőtt bárki is kamunak nevezne, közlöm, hogy ez 100%-ban komoly!

Kérdező, ha gondolod beszélhetünk erről privátban, segìtek megértetni, elfogadtatni veled ezt az egészet, mert ezt nem lehet kezelni, és nem is érdemes, meg kell élni, élvezni fogod, majd meglátod!

2023. máj. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#8 vagyok szintén, az előbb az egyik mondatban lehet, hogy félreérthető voltam. Nem a 230-at akarom duplázni, hanem a jelenlegi súlyomat.
2023. máj. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, illetve többiek akik még válaszoltak, nálatok ez hogy alakult ki? Mármint mindig is vágytatok rá, hogy elhízzatok, vagy elkezdtetek hízni és megtetszett?

Azért vagyok erre kíváncsi, mert az elmúlt évek alatt rám is feljött kb 20 kg, de elég lassan. Éreztem, hogy meghíztam kicsit, de sokkal kevesebbet tippeltem és megdöbbentett, hogy 104 kg voltam idén január környékén. Edzeni is rendszeresen járok, nem éreztem hogy sokat eszem, nem volt a testemen se annyira látványos maximum 5-7 kilót gondoltam, csak volt az 14 is, de zavarni nem zavart meg nem is terveztem belevágni diétába sem. Amióta viszont ez feltűnt azóta szerintem gyorsabban hízok és valamennyire nekem is bejön ez az életmód is, meg a testem is, pedig már szabályosan pocakot eresztettem meg mindenhova híztam. Előtte se voltam nagyon szálkás, pár kiló volt biztos itt ott, de a hasam lapos volt, most már nagyon nem az, a mellizmomra is szerintem elég sok rakódott ahhoz képest meg a combomon és a fenekem tűnt fel hogy jóval nagyobbak. 110 kiló körül vagyok, de lehet már több is, mert mióta realizáltam hogy mennyit híztam valahogy jobb érzés enni, különösen az amikor érzem hogy televagyok, akkor a hasam még nagyobb lesz és nagyon kényelmes érzés, meg látványra is valahogy jó ha tükörbe nézek, vagy csak le a hasamra és jó érzés az is hogy nagyobb vagyok. Az is amúgy valahol új, hogy van/lett hasam fizikailag ami eddig ugye nem volt és fura de egyszerre jó érzés hogy érzem ha megyek, vagy ha hozzáér valamihez, ha bekajáltam jó érzés simogatni meg ilyenek. Nem tudom ezek a dolgok beletartoznak-e a fétisbe, de nálam ez mostanában alakult ki igazából és a kérdésed mentén kezdtem el jobban végig gondolni most ezt, hogy lehet velem is az van mint veled kérdező :D

Te mennyit híztál? Meg te is tapasztaltál hasonlót mint én?

2023. máj. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!