Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedési zavar? Meg se...

Merevedési zavar? Meg se mozdul már?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel lett volna multhéten első aktusunk nekem pedig a legelső életemben és amint arra került volna a sor nem állt fel rendesen csak félig és utána csak még kínosabb volt egyre jobban lankadt lefelé..

Egy nem baj majd legközelebbel lerendeztük de én nagyon szarul éreztem magam utána hisz erre vártam már mióta.. és ami a legrosszabb hogy azóta se nagyon áll más fel most meg már meg sem indul azelőtt elég volt ilyesmire gondolnom és mint a cövek..

Mostanaba derékfájdalmaim is szoktak lenni és volt nemrég húgycső gyulladásom egyébként nem tudom köze lehet e hozzá illetve mostanába kicsit többet is dohányzom 22F



2023. máj. 20. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:

én is dohányzom és semmi gond F29.

ismerősömnek volt ilyen derék fájdalmas félig felállós alkalma , de ő úgy oldotta meg, hogy az aktus előtt be vett fájdalom csillapítót.

2023. máj. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet nem ártana egy urológiai vizsgálat. Lehet prosztatagyulladásod is van, az pedig okozhat merevedési zavart. De az is lehet, hogy csak rásztesszelsz és lelki eredetű a probléma. A lényeg, hogy ne félj orvosi segítséget kérni.
2023. máj. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nem szervi probléma .A megfelelési siker vissza üt.
2023. máj. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3


Mármint megfelelési kényszer, nem? :)


Kérdező, szerintem most nagyon nagyon rágörcsöltél erre a témára, szerintem főleg ez lehet a probléma.


De azért az egészségügyi problémáknak is érdemes lenne utánajárni, például kicsit fiatalon vannak derékfájdalmaid és mitől volt húgycsőgyulladásod? Bocsánat, nem bántásból kérdem, csak kíváncsi vagyok, hogy hogy sikerült ilyesmit összeszedni.

2023. máj. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jobb,ha megbeszeled egy urologussal!Szerintem prosztata gyulladás áll a merevedési gondod mögött!
2023. máj. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazabol hugycsogyulladast sem orvos allapitotta meg hanem en gondolom ugy hogy volt. Egetett vizeles kozbe es hugycsofolyas volt reggelente meg napkozbe. Derekfajdalmam meg erekcio meg maszturbalas kozbe egyebkent elenkebben faj
2023. máj. 22. 19:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Urológiai vizsgálat erősen javasolt!
2023. máj. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!