Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elhízott és túlsúlyos férfitár...

Elhízott és túlsúlyos férfitársaim van bármi pozitív a túlsúlyban, kövérségben? Mi a legkellemetlenebb dolog?

Figyelt kérdés
Akinek van viszonyítási alapja, hogy normál/izmos/vékony testalkat után milyen elhízottnak lenni, mit tapasztaltatok legnegatívabb dologként? Próbálom rávenni magam az életmódváltásra mert az elmúlt években eléggé meghíztam, de valahogy nem érdekel... csak tudom ha nem változtatok akkor biztos rosszabb lesz a helyzet. Enni túlságosan szeretek, a felesleg meg még nem zavar. Veletek mi a helyzet ilyen téren srácok?

2023. máj. 23. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb lolog az az, hogy nem kell figyelni az alakodra, hiszen már kövér vagy. Azt ehetsz amit akarsz, amennyit akarsz stb.


Rossz dolog azámomra az, hogy szar az állóképességem, gyorsan kifáradok.

2023. máj. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bár kövérnek nem mondanám magam, de kissé pocakos vagyok. Nálam a hízásban az volt a legkellemetlenebb érzés, mikor fel akartam venni egy régebbi nadrágomat és nem tudtam összegombolni, pedig régen öv kellett hozzá, mert lecsúszott rólam...
2023. máj. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kollégám 160-180kg karbantartó srác. Bűdős már délelőtt szegény, bőr problémák. 34 evesen elszállt a cukra vacak az ízülete széttaposott lábfejek kifordult és x láb. Levegőért kapkod és rengeteget eszik. Tudja hogy lehet a 40-et sem éri el. Soha nem volt nővel csak álmodozik erről. Egyre több betegségre utaló jelek vannak nála az üzemorvos is félév max adja az orvosit. 26 éves kora óta dolgozik a kezem alatt. Akkor még mozgékonyabb meg aktívabb volt. Szegény ha lefogyna lenne rajta vagy 1m2 plusz bőr. Kedvelem mint kolléga amúgy dolgos kedves srác. Munka mellett is maszekolgat estig. Teljesen ki van a szervezete 30 közepén. Állítólag a szervezete most tart 50-60 év között. Nem ijesztgetni akarok csak kb. 9 éve láttom a leépülését a túlsúly miatt fiatalon. Talán már a cerka sem áll úgy. Persze ha valaki így érzi jól magát nehéz rá hatni. Én sokszor megbántottam pedig nem gonoszságból próbáltam rá hatni. Kár lenne érte ha totál leesne a lábáról vagy rosszabb. Jó szívű duci emberke. Mai életvitel és élelmiszerek mellett inkább jobb tenni ellene mert rövid az élet amúgy is.
2023. máj. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

én fiatalon vasággyal voltam 40 kg, az orvos szerint alultáplált.

ehhez képest 40 éves koromra pocakot és csöcsöet :( növesztettem, mert sokat ülök (szoftverfejlesztő vagyok) és sajnos alig mozgok, és sört is szeretem

a csöcs nagyon gáz, a hasad folyton útban van, szóval ha az a kérdésed inkább lennék újra sovány, akkor azt mondom soványnak lenni sokkal jobb. és az elhizásban semmi jó nincs :(


ha nem változtatsz akkor jön a cukorbetegség, a magas vérnyomás, reflux, szív és érrendszeri problémák. nekem is változtatni kell

2023. máj. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Az elmúlt 1,5 évben híztam meg, izmosnak még mindig izmos vagyok, de vékony már semmiképp. 15-16 kiló jött fel, és ebbe ami pozitívum, hogy párkapcsolatban vagyok, nem frusztrál, hogy figyelni kell a tökéletes testalkatra és ehetek azt ami jól esik.

Engem nem zavar hogy meghíztam, ugyanúgy eljárok sportolni és egészséges ételeket eszem, csak nem nem annyit mint korábban. Ami nagyon zavar az a barátok és családtagok kéretlen segítségnyújtása és a “mi történt” kérdések, meg az arról szóló beszélgetések hogy meghíztam.

2023. jún. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!