Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

A peniszem torzsen a boron van egy barna folt olyasmi mint egy veralafutas vagy anyajegy, de nem tudom mitol van mar tobb mint 5 eve ott van, nem zavar, nem viszket, csak idegesit hogy mi az, valami betegseg vagy akarmi mas?

2008. jan. 6. 11:21  Privát üzenet  

A válaszok

Ez a kérdés nem ide tartozik,hanem inkább egészség,férfiak egészsége kategória.

Amúgy lehet pigmentfolt,vagyis több ott a festékanyag.De ismertem olyat is,akinek kékes színű volt.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2008. jan. 6. 11:24 Privát üzenet
Mivel idetévedtél,ennyi nőci közé,segítünk,ahogy tudunk.Szerintem kezdj a háziorvossal,aki elküld a megfelelő orvoshoz.Jobb utánajárni a semmiért,mint hanyagolni és közben meg lehet,hogy gond van vele.Szerintem merj lépni!Minden jót Neked!

A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 96%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2008. jan. 6. 13:40 Privát üzenet

A sok faszverés..feltörted a kezeddel.

Nekem véresre szopta a nőm a makkom egyszer...nem játék...orvos!

A válaszíró 33%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2010. máj. 24. 17:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Azt szeretném tudni, hogy betegség-e az, ha valakinek nagyon érzékeny a makkja? Van normális megoldás egyáltalán? Előre is köszönöm a segítséget!
Első szexuális élmény utáni húgycsőgyulladás nagy eséllyel fertőző nemi betegség?
Ez betegség? A farkamon egy ér vagy nem tudom mi néha megdagad, stb.
Az OTP Banknál van betegség és balesetbiztositásom kötve! Kis- közepes- és nagy műtétekért fizetnek. Fizetnek az anyajegy vagy szemölcslevételért? Az kismütétnek számit ebben az esetben? SoS!
Nem rég nőtt egy anyajegy az alsó ajkamra, lehetséges hogy valami betegség jele?
Miért jön ki az arcomon egyre több anyajegy? Ez valami betegség lehet?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!