Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Urulógust keressek fel?

Urulógust keressek fel?

Figyelt kérdés
A bal herém alja picit "hegyesebb" mint a jobb, amikor álló helyzetben vagyok. De nem tudom, hogy az ott a mellékhere, vagy valami más. Illetve szintén a balherémen olyan mintha az erek is jobban átütnének, egy pontban.. A heréim nem fájnak, az ondóm nem véres (bár átlátszóbb az elmúlt időben, de sokkal kevesebbet is maszturbáltam), vizeletem is rendben találom. Szexuális vágyam egy ideje csökkent. Méretre egyébként ugyan akkorák, ill. nem piros kívülről a herezacskóm. Szóval lényegében teljesen tünetmentes vagyok, azon kívül hogy kevesebb a szexuális vágyam de azt okozhatja talán kedvtelenség is. Csak ahogy most megtapogattam őket, kicsit beparáztattam magam. 22/F Ütést nem kaptam egyébként, magas vagyok, vékony.

2023. jún. 1. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs ott probléma .
2023. jún. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hm. Ha magas vagy és vékony, akkor lehet, hogy Marfanos vagy, talán náluk gyakoribbak az ilyesmi gondok.
2023. jún. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ennyire idegesit mutasd meg egy urulogusnak, ultrahangal ranez es ennyi.
2023. jún. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!