Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi miatt van az, hogy pisilés...

Mi miatt van az, hogy pisilés után ha lerázom, akkor nem a wcbe megy az a pár csepp, hanem a nadrágomra?

Figyelt kérdés
2023. jún. 3. 06:56
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Ahogy rázod, oldalra mozog a hegye, tehát a kirepülő cseppek is oldalra indulnak. Mint mikor egy mozgó jármű ablakából kidobnak valamit, és az nem függőlegesen esik le, hanem ferdén, a jármű haladási iránya felé.


Valójában gondolom nem a miértre vagy kíváncsi, hanem arra, hogy hogyan kerüld el a problémát. Erről fogalmam sincs, nincs is tapasztalatom a témában, mert nő vagyok. Csak tanultam fizikát :-)

2023. jún. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Ezt megelőzendő, én már évek óta ülve pisálok.
2023. jún. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Pisálj ülve ÉS töröld meg wc-papírral vagy zsebkendővel. Nem az ördögtől való találmány.
2023. jún. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert ez az instant karma azoknak, akik nem tudnak anélkül élni, hogy ne hugyoznák-spriccelnék tele a fürdőszobát.
2023. jún. 10. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Én a feleségem kérésére tértem át az ülve pisálásra. Jelentem, az elmúlt 24 év alatt nem lettem impotens, nem rohadt le a tököm, és semmi baj a férfiasságommal.
2023. jún. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na igen, ezért van az hogy otthon le törlöm, máshol vagyok ahol pl piszoár van ott nem törlöm, olyankor, az van vizelés után várok pár cseppet le cseppen, nem rázom le, szanaszét csöpögne, akár pl amadrágomra, ki bírom hogy épp akkor a maradék a boxer alsóba megy, bő fazonú így nem is érzem hogy úgy mond vizes lenne stb.
nov. 7. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Piszoarnal is le lehet torolni. Pisiles ELOTT az allad ala szoritasz vagy a mellenyzsebedbe teszel felig kilogva egy papirzsepit, vagy ha van, akkor wc papirt, es pisiles utan megtorlod. Utana beledobod a szemetesbe, es kezet mosol.
nov. 7. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!