Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nekem nem megy a szex a...

Nekem nem megy a szex a barátnömmel, többször van olyan, hogy nincs kellö merevedésem, vagy ha van is akkor ha be akarom helyezni azonnal lelankad? Nagyon ciki egy 30 éves srácnak igy élni!

Figyelt kérdés
2009. jan. 3. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz!! Lehet h ciki meg minden de késöbb még nagyobb baj is lehet belőle!
2009. jan. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

itt az a kérdés mióta élsz nemi életet? mert ha csak nem régóta akkor nem annyira gáz majd belejösz

de ha már pl 10-15 éve ilyen helyzetben vagy akkor nem gáz hanem hülyeség lehet lelki testi ok amiért ez történik veled és egy doki vagy egy agyturkász csodákra képes de komolyan

2009. jan. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
jártam járok szihologushoz is !!! voltam szexpszihologusnál is de nem látok eredményt !!! már félek bármilyen kapcsolatba iis belemenni !! Igaz ez eddig a 2.dik barátnöm akivel lefeküdtem ... !!!
2009. jan. 3. 13:50
 4/10 A kérdező kommentje:
válaszoljatok légyszi fontos mindjárt jön a barátnöm és tanácsok kellenének
2009. jan. 3. 13:56
 5/10 anonim válasza:
49%
Én azt mondom neked hogy addig még nem tudod megooldani a problémát szerezz be Viagrát. Ez segíteni fog és az önbizalmad is megjön és lehet hoogy minden megoldódik:D
2009. jan. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Elmentem egy szexuálpszologushoz aki adott valami gyogyszert , azt szex elött kell bevenni és jobb lesz töle !!! 2-3 napig jó egy ilyen !! az valamit segitet , de tulzásba nem lehet vinni !! Hát én a barátnömnél lakom és elkerülhetetlen a napi testi kapcsolat , de sajnos gyogyszer nélkül egy nagy 0 vagyok !! Szerinted van olyan 'bogyó' amit naponta lehet beszedni és hatásos ?? Talán mennyek el urologushoz ??
2009. jan. 6. 22:13
 7/10 anonim válasza:
100%

Hello.

Már látom régi a témád,de kérdezem azóta megoldodott a problémád?Én tudom mi a gond.Mióta vagy együtt a barátnőddel?Mert velem ugyan ez volt,vége lett egy hosszú kapcsolatomnak,ahol semmi gond nem volt.Az újban tök ugyanez volt.Az a baj,hogy túl megakarsz felelni,és attól félsz,mi lesz ha beégsz,és ezért lankad le!Semmi más gond nincs,csak stresszelsz!Ha még mindig fennál ez a probléma,mindenképp mond el mindent a barátnődnek,hogy ez a baj,és segíteni fog,megoldodik minden!Csak lazán!!!

2009. dec. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

helló sajnos nem változott azota sem semmi , néha beveszek egy olyan csokoládét , amikor tudom , hogy nagyon meg kell(ene) felelnem !!! 2 éve vagyok együtt a barátnömmel !!

És te rég vagy együtt a barátnöddel ??

2010. jan. 3. 21:24
 9/10 anonim válasza:
100%
Nem régóta,3hónapja,előtte egy nagyon hosszú kapcsolatom volt!Mikor a mostani párommal belemerültünk,nekem eszembe jutott,hogy mi lesz ha nem jön össze,szégyenlős lettem,és arra gondoltam,biztos jó sok pasival volt már,elvárja tőlem,hogy nagyon jó legyek,és ez volt a nagy gond!Persze,hogy ugyanígy nem jött össze,mint neked!Ráadásul ő azthitte,hogy én nem kívánom őt,és ezért!Elkezdtem gondolkodni,hogy most vagy elkergetem a hülye gondolataimat attól,hogy kevés vagyok neki,vagy el fogom veszíteni!!Reggel belenéztem a tükörbe,és azt mondtam magamnak,innentől lesz önbizalmam,jó pasi vagyok,:)azért van velem,különben nem az én ágyamban feküdne!Aznap este sikerült!És azóta jó!Bár néha még mindig eszembe jut közben ez a hülyeség,és még most is van néha,hogy beparázok,de gyorsan helyreteszem magamban ezt a gondot!!Nekem is nagyon friss ez,most lett csak jó,remélem így is marad mostmár,és kiverem a fejemből azt,hogy meg kell felelnem valakinek!Csak magamnak kell!!!
2010. jan. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Magadnak tudod csinálni? Vagy akkor se áll fel rendesen?
2018. jún. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!