Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Nekem még nem jött sperma maszturbációnál a péniszemből. Mitől van ez?

2008. jan. 9. 15:36  Privát üzenet  

A válaszok
E`n még ilyenröl nem hallottam.Hány éves vagy???

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2008. jan. 9. 16:44 Privát üzenet

Egyrészt... ha nincs orgazmusod, csak kellemes vele babrálni, akkor érthető. Ha orgazmusod is van, akkor úgy nevezik, hogy injakuláció (vagyis az ejakulátum

nélküli orgazmus) ami a nemileg éretlen kisfiúknál figyelhető meg a 3. életévtől.

Ez esetben még nem termeli a tested azokat amiből az ejakulátum áll.

Miből áll az ejakulátum?

Ebből a legcsekélyebb rész a spermiumok (3-5%), a mellékhere váladéka (5-10%), 20-30% dülmirigy (Prosztata), és legnagyobb rész (60%) az ondóhólyag váladéka.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2008. jan. 10. 08:06 Privát üzenet
12-14 éves kor körül jelenik meg a sperma orgazmuskor. Ha még e kor előtt-vagy alatt álsz, akkor semmi gond, majd megjelenik:-)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2008. jan. 14. 19:11 Privát üzenet
hát sztem marha béna vagy! Verd ki egyszer rendesen neki,oszt jó van

A válasz 9%-ban hasznosnak tűnik.
# 4/5Időpont 2008. jan. 23. 16:20 Privát üzenet
Én 12 vok és még nem jött sperma belőle !!!

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2010. aug. 22. 18:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen szinü az egézséges sperma? Vagy ez mindegy? Átlátszós, híg, stb.
Sperma bank egyenlő pénz?
Ha a pisim vége fehéres (nem mint a sperma, de nem átlátszó hanem inkább fehér) az gennyet jelent? Mi lehet?
Az baj ha a sperma csak fehéres és nem telejesen fehér hanem inkább attetsző és csak enyhén fehér?
Mitől spriccel ki a sperma, szóval amikor ejakuálunk mitől olyan gyors azt a spriccelés?
Mikortól impotens valaki? az számít ha maszturbációnál nem jön sperma? Vagy csak kevés?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!