Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Alacsony tesztoszteron-szint...

Alacsony tesztoszteron-szint (gyanú) : Melyik boltban / vény nélkül kapható szerrel növelhetnék rajta?

Figyelt kérdés
Egyszerűbb lenne mint emiatt állandóan járkálni a jó messzi levő kórházba. :(
2010. nov. 6. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudod, hogy egyáltalán mi a pontos diagnózis? (mert hogy te se tudod, hogy tesztoszteronnal függ össze-e vagy se). Inkább járj csak a kórházba és ha mégis elkezdenél valamit szedni, feltétlen szólj az orvosodnak, mert hamisíthatja a laborleleteket.
2010. nov. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mivel ezzel kapcsolatban nem voltam még orvosnál, de tünetek alapján 90% hogy ez a baj.
2010. nov. 6. 18:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Hormonokat recept nélkül? Elég veszélyes játékszerek...

Pl a fogamzásgátlóknál sem véletlen kell recept meg szűrésre menni rendszeresen...

2010. nov. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem akarok reklámozni senkit/semmit de valami ilyesmire gondoltam:


[link]


Csak nem tudom a rengeteg fajta közül melyik érne is valamit. (sajna elég költséges játék végigpróbálgatni mindet)

2010. nov. 6. 19:06
 5/5 anonim ***** válasza:

1. Az ÖSSZES hormontartalmú gyógyszer receptköteles.

2. Orvosi diagnózis nélkül bármilyen komolyabb kezelést "elkezdeni" illegális (értsd: ki tudja hol gyártott, milyen összetételű) szerekkel elég nagy hülyeségre vall.

3. Az endokrinológia sokkal bonyolultabb tudomány annál, mintsem hogy netről összeollózott félig reklám oldalakról meg lehessen tanulni.

4. Az általad belinkelt oldalon levő cuccok nem számítanak gyógyszernek, így ha valóban tesztoszteron pótlásra lenne szükséged (aminek amúgy kicsi az esélye), akkor ezek semmit sem érnek.

2010. nov. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!