Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a péniszemen az a...

Mi lehet a péniszemen az a pattanásszerű fehér dudor?

Figyelt kérdés
Vagy egy-két hónapja van, és most már elég nagy ahhoz (mint egy nagy pattanás), hogy fájjon. Hallottam valami borotválásnál ilyen szőr nem tudom mit csinálásáról, hogy izé. Mi lehet ez? Jah, fehér a teteje.
2009. jan. 8. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1-2 honapja? Menjel el dokihoz, es kikezeli neked.

Ha nem mesz, csak rosszabb lesz.

2009. jan. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Csak feltételezés :

A nemi szerven, fehéres, karfiol alakú, szálacskákból álló kinövés a Condyloma Accuminatum nevű vírus okozza. A Podophillin nevű szerrel kezelik. Ne kezeld magad, feltétlenül menj orvoshoz, mert a partnered is megkapja. (feltéve ha jó a diagnózis)

2009. jan. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

16 vagyok, nincs partnerem, sőt mi több, szűz vagyok. :D


Orvoshoz? :O Háát inkább most még nem. Meg ez gömb alakú, és egy van, a tövében alul, kissé oldalt, lent.


Félek.. :D

2009. jan. 8. 23:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet szőrtüsző-gyulladás, ha borotválod magad, de ez nem derült ki pontosan. Az ha elég mélyen van, magadtól nem tudod kikezelni, meg ha elég a tövénél van, akkor fáj magától is. menj el dokihoz, secperc alatt megoldja, jobb, mintha anyud akarná kezelésbe venni :D
2009. jan. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, egy néhány hónapig, aztán elmúlt! Persze ez nem jelenti azt hogy a tiéd is!
2009. jan. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nekem is volt, és nem lehetett kinyomni, aztán az egyik nap megszúrtam egy tűvel, de annyira fájt hogy majdnem meghaltm, és másnap mire felkeltem ki lehetett nyomni.

és nekem is hónapokig ott volt

2009. jan. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Igy nem fog menni a diagnózis, fényképezd le makrófotó beállítással, csak azt a területet ami problémás és tedd fel a youtube-ra, aztán lökd be a linket. Ezt ne szégyelld, mert a youtube is anonim, meg ez a gyakorikérdések is. Ha dokihoz mész akkor löttek a teljes anonimitásnak.

De még így sem biztos a diagnózis.

2009. jan. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben, nem sokára feltöltöm.
2009. jan. 9. 18:53
 9/9 anonim válasza:
menj dokihoz
2009. jan. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!