1 nap alatt válhatok impotenssé?
Tegnap kezdődött a problémám. 35 vagyok és eddig semmi problémám nem volt a merevedésemmel 1-2 nyomós kivételtől eltekintve.
Tegnap feleségemmel nem tudtam létesíteni aktust, mert egyszerűen nem állt fel. Aztán azóta egész idő alatt ezen pörgök. Ma még pornóra is nagyon nehezen 90%-osra sikerült a merevedés. Olyan érzés, mintha ott se lenne a szerszám. Fel se tudok izgulni a dologra. Szinte már rettegek, hogy tegnapról mára impotens lettem. Mi lehet a háttérben?




válasza:



válasza:Stressz, dohányzás, vérnyomás, kapkodás és cukorbetegség is okozhatja.
Szerintem légy őszinte a nejeddel, hogy a lámpaláz vagy a teljesítménykényszer enyhüljön. Aztán az ő segédletével csak szépen nyugodtan hosszú petting, majd helyreáll a férfiúi önbizalmad.




válasza:Agyilag baj van nálad.
Mégis minek az a pornó , minek erőlteted ha nem megy?
Ezzel tényleg azt éred el hogy impotens leszel .
Most nem megy , majd legközelebb jobb lesz, de a depresszió az idegeskedés csak ront a helyzeten.




válasza:



válasza:Igen. 35 évesen már bőven benne vagy a korba amikor elkezdődnek a szervi és mentális bajok.
De ez összhangban van az élettel. Olyan sok mindenről már nem maradsz le.
43 impotens
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




