Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális az ha sex után...

Normális az ha sex után (minden élvezés után) pisilnem kell?

Figyelt kérdés
Szinte minden alkalommal van ez, nemhinnem hogy betegség,csak kiváncsi vagyok miért van. A vizelet normális, nem fáj ha a pisilek (max nagyon jol esik), és sexuális problémám sincs. Másnak is van ilyen?
2009. jan. 13. 01:32
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Ez teljesen normalis dolog. Miert van, mert ossze nyomkod ott benn a baratod mindent, ezert. Ingerel.
2009. jan. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Najó de fiu vagyok :D !
2009. jan. 13. 01:36
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Szex előtt üríts rendesen, akkor utána nem lesz mit
2009. jan. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, fiu vagy. Hat akkor menjel el elotte, de szerintem normalis dolog.
2009. jan. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljesen normáli dolog a szex utáni vizelési inger a férfiaknál, de nem egyfomán jelentkezik mindenkinél. A szervezeted így próbálja meg kitisztítani, átmosni a húgycsövet.

Ha még a fitymádat is átöblíted ilyenkor (már ha megvan még), sok fertőzést megelőzhetsz vele.

2009. jan. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem szex közben kell pisilnem :P de szerintem nem gáz, de ha szek közben jön rád, az eléggé ciki :)
2009. jan. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!