Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van egy évben 4-8...

Granturismo kérdése:

Miért van egy évben 4-8 alkalommal, hogy a péniszemen a bőr annyira összeszűkül, hogy mikor le akarom húzni a bőrt, szétrepedek több helyen is oldalt?

Figyelt kérdés
Ez már többször is előfordult az évek során,de nem értem az okát.Volt régen fityma szűkületem,rendesen fel is vágták a nemi szervemet,amikor kicsi voltam.Akkor most mégis miért reped szét a bőröm? 21éves vagyok.Válaszaitok köszönöm.
2009. jan. 15. 08:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert még mindíg fitymaszűkületed van.
2009. jan. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

menj el vele dokihoz,

haladjunk a legegyszerűbbtől a legbonyolultabb válaszig:


1 lehet, ritkán húzogatod a fitymád, ezért nem eléggé tágulékony, rugalmas (próbálgasd kádban, víz alatt)


2 ha nem tudod kinyújtani az ujjaidat rendesen, akkor már nagy gáz van, mert nem csak a farkadon merevedik meg a bőr, hanem máshol is, tudom, kicsit furán nézel most, de hidd el, van ilyen betegség, amikor a bő)r egy immunreakció során kiszárad, megmerevedik és feszessé válik (erre érdemes figyelni később is)

2009. jan. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
És még is hogyan lehet ez még is?Rendesen felvágtak régebben,és még is szétrepedek?Szerintem meg nem húzogatom ritkán,vagyis nem én,hanem b.nőm. :-) Megmondom nektek őszintén,( NEM FÖLVÁGÁSBÓL MONDOM )de a méretem nem átlagos,és szerintem ez azért van.Sokszor a fitymám nagyobb egy icipicit,mint a farkam vastagsága.Ez attól függ,mennyire vagyok beállva.Szerintem van némi köze,hogy szétrepedek néha,de most ahogyan néztem,a bőr széttágulásának szélessége 8mm,tehát nem volt 1cm-es,aztán kissebb fájdalommal lehúza szét is tágult akkorára,amekkorára kellett.Kb 5-10perc múltán megismételtem,és ismét összeszűkültem.Nem értem,mert ez a jelenség csak ritkán fordul elő.Meg azt tudnám,hogy ha kis koromban felvágták majdenm a tövétől egészen a hegyéig,akkor hogyan lehetséges ez.Ilyen bőrszűkületes dolog a kezemen-máshol sem volt még.Ujjaimat rendesen ki tudom nyújtani.Esetleg van még valakinek valami ötlete?Fontos lene!!!!
2009. jan. 15. 12:34
 4/14 A kérdező kommentje:
?
2009. jan. 15. 14:01
 5/14 A kérdező kommentje:
senki?
2009. jan. 15. 14:15
 6/14 A kérdező kommentje:
Másnak nincsenek ezzel kapcsolatban tapasztalatai?
2009. jan. 15. 14:58
 7/14 anonim ***** válasza:
Nos, szerintem akkorsem lehet elég tágulékony a figymád. Én továbbra is azt mondaném hogy nem huzogatod sokat. Ilyen gond akkor fordul elő, ha nem szokott hozzá az a bőrfelület a táguláshoz. Ugynakkor azt javasolom, hogy keresd fel a házi orvosodat és Ő majd elküld a megfelelő orvoshoz, aki szakmájából adodóan ki tudja elégiteni a tudásvágyadat a problémával kapcsolatban. Gondolom elég kellemetlen a dolog ahhoz hogy megérjen két napot amig korbejarod a megfelelő orvosokat, akik nyilván segíteni is fognak.
2009. jan. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

az ,hogy régen fitymaszűkületed volt és "felvágták" nem old meg semmit.

A fitymaszűkület valódi megoldása a körülmetélés.

2009. jan. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nos köszönöm válaszaitokat,de egy biztos,NEM FOGOM MAGAM KÖRÜLMETÉLTETNI!!!!!!Így is jól kitoltak a farkam kinézetével,azzal az óriási hosszú felvágással,nem hogy még jobban el.......Köszi válaszaitokat.
2009. jan. 16. 15:55
 10/14 A kérdező kommentje:
Inkább elviselem azt a 4-8 alkalmi fájdalmat egy évben,de nálam még egszer egy orvos nem fog vagdosni semmit sem,nem hogy éppen a farkamról a bőrt vágja le.
2009. jan. 16. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!