Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A pénisz /makk alján mik azok...

A pénisz /makk alján mik azok a fehér pontok/pöttyök/kiütések?

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 15:19
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
És ha kellemetlen szaga van és gombás mit lehet vele csinálni?? Aki tudja irjon privibe mert egy haverom igy járt....
2012. márc. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
42%

HOGYAN TÁVOLÍTOTTAM EL ŐKET HÁZILAG?

18 éves vagyok és 3 éve meg voltak nekem ezek a bizonyos szemölcsök (papilómák - fehér pattanások) és már teljesen elegem volt belőlük, úgy döntöttem, hogy leszedetem őket. 3 hét múlva szerettem volna bejelentkezni egy budapesti rendelőbe, ahol végzik a lézeres eltávolítást.. ám.

- volt még egy kis időm és úgy gondoltam megpróbálkozok egyéb házi módszerekkel (előzőek nem váltak be).

- sokat olvastam a témában de SEMMI nem volt hasznos, így saját módszerekkel kezdtem kísérletezni, szakterületem a biológia.

- Rengeteget próbálkoztam krémekkel de sajnos nem segítenek, gyanítom, hogy ezeknek a pöttyöknek a megjelenése a nedves környezet hatása. Természetesen nem veszélyesek, de esztétikailag csúnyák.

- Olvastam egy teljesen bugyutának tűnő módszert, hogy ha fogkrémet kenünk rá, az eltünteti. Nos, nem teljesen.


ÁLTALAM BEVÁLT MÓDSZER LÉPÉSEI:

1. Alapos mosás kézi szapannal, ugyanis ezek a szappanok szarító hatásúak.

2. Fertőtlenítés (bármi megfelel, hidrogénperoxid stb), ezt elég egyszer ráfújni a mosás után a pöttyökre.

3. Növényi alapanyagú fogkrém (pl. menta stb.) vékony rétegben rákenni a pöttyökkel borított területre (nem kell túl sokat) - maró hatását a fluornak köszönheti, amit tartalmaz.

4. Beszórjuk hintőporral (szintén szárító hatású, nem hiába rakják a babák popsijára is xD )


- ezt 3 hétig minden este megismételni, a folyamat tulajdonképpen hámlasztás, amit elvégzünk, vagyis kiszárítjuk ezt a bizonyos területet.

- minden reggel tanácsos alaposan lemosni az előző este felkent dolgokat, kicsit ledörzsölni az elhalt hámréteget. A folyamatot minden este meg kell ismételni.

- Nekem 3 év után ezzel módszerrel 3 hét alatt eltűntek ezek a mirigyek.

- Örülök, ha segíthettem a házi módszeremmel, nekem bevált, remélem nektek is be fog.

(A MÓDSZEREM BÁTRAN TERJESZTHETŐ MINDENHOL, elérhetőségem ahová várom a tapasztalatokat: doktorviktor@windowslive.com)

2013. aug. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
Utolsó válaszolónak vagy aki még tudja a választ, ha a problémás részt a makk alatt bevizezem és utána alaposan beszapanozom kézi szappannal akkor utána mossam le vízzel és töröljem meg vagy pedig hagyjam úgy és ne mossam ne töröljem le amit bekentem? Valamint ha fogkrémmel kenem rá akkor utána mossam le a fogkrémet vagy simán hagyjam úgy rajta ameddig be nem szívódik?
2013. aug. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
2013-08-17 12:22-as válaszolónak üzenem, hogy KÖSZI! 2 hét alatt lejött.
2014. jan. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
Utolsó válaszoló, te amikor fogkrémmel bekented a problémás területet utána rögtön lemostad vagy pedig rajtahagytad és reggel mostad le? Válaszodat előre is köszönöm!
2014. jan. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
37%
Forrasztópákával el lehet távolítani működik a módszer akinek kell a metódus írjon, képeket is tudok küldeni.
2014. ápr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
Üdv.!az utolsó válaszolónak küldtem egy privát üzenetet.Nem tudom meg kapta-e? vagy esetleg írja le a metódust legyen szíves.köszönöm
2014. máj. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

A #6-os valószínűleg trollkodik/simán hülyeséget ír, véletlen se foglalkozzatok vele xD Most komolyan... én elolvastam és szarrá röhögtem magamat.

#2-3-nak van igaza. Jelentéktelen.

2015. febr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
82%
Hát én megnyugtatok mindenkit, hogy lány vagyok és a barátomnál is észrevettem ilyeneket és egyáltalán nem zavar. Csak egyikünk sem igazán tudta h ott kell-e lenniük. :') azért jártam csak utána, mert gyakran van hüvelygombám manapság és elkezdtem rájuk gyanakodni. de semmi undor meg ilyesmi. :)
2015. márc. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
Én kipróbáltam azt amelyiket a 18 éves gyerek mondta a házi megoldást..... És nekem nem vált be.Szerintem ez nem csak attól van hogy nedvességet kap a bőr hanem attól is hogy azokon a helyeken nagyon vékony a bőr és emiat vannak ott azok a fehér csomók. Valaki tud e még megoldást?
2015. dec. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!