Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mik lehetnek a péniszemen és...

Badboyyy kérdése:

Mik lehetnek a péniszemen és here zacskómon és a pénisz körül fehér kis pöttyök?

Figyelt kérdés

Majd van mikor egy-egy nagyobb piros pötty is kialakul ezekből a kis fehér pöttyökből?

Érdemes orvoshoz fordulnom?

Vagy ezek minden tizenéves fiatallal megtörténik?

Olyanok mint a pattanások/mitiszerek ,amikor kinyomom fehér izé jön ki belőle de nem olyan mint a pattanásból ez nem folyékony ,hanem keménnyebb...


2010. dec. 1. 14:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez is pattanás, csak zsírosabb a benne lévő anyag. Ha nem gyullad be, akkor nincs vele semmi gond, ülj be egy kád forró vízbe, aztán szorítsd össze a fogad, és nyomd ki :)
2010. dec. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi,de ugy van,hogy nagyon sok fehér pötty van csak kicsik,aztán lesz 1-2 nagyobb piros,gondoltam ezt még ide irom hátha adtamn +infot

Szerinted igy is pattanás?

2010. dec. 1. 14:27
 3/11 anonim válasza:

mivel a lábad között van, nem szellőzik rendesen, így a faggyúmirigyek sem tudnak üríteni.

A piros foltok ezek begyulladását jelentik. A nagyobbakat érdemes kinyomni.

2010. dec. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor egyszerüen kinyomom és ennyi,nem kell orvoshoz fordulnom?
2010. dec. 1. 14:33
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem, mindenkinek ilyen :) Annyi, hogy amiken látod, hogy kezd nagyobb lenni (ez az, ami eltömődött) azt időben nyomd ki, különben begyullad, és elsorolod az összes szentet és minden családtagjukat, mire kinyomod. De a forró vizes fürdő tényleg sokat segít :) Kitágítja a pórusokat, és sokkalta egyszerűbben ki tudod nyomni őket.
2010. dec. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segitséget,sokat segitetetek mindketten :)Köszönöm szépen!
2010. dec. 1. 16:49
 7/11 anonim ***** válasza:

Az ilyen kérdéseket ide millióegyszámra teszik fel minden héten, ahelyett, hogy használnák a keresőt. Amúgy ez a kérdés ugyanaz, mint ez:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

és a válasz is.


Hiába a millióegy kérdés, a fiatalok zöme még mindig ugyanazt a tévhitet súlykolja...

EZ NEM PATTANÁS!!! EZEK FORDYCE PÖTTYÖK, NEM LEHET ŐKET KINYOMNI, ÉS TELJESEN ÁRTALMATLANOK!!!

Ha begyulladnak, attól lehetnek pirosak, vagy ha piros pöttyök is vannak arrafelé (több), akkor keress fel mihamarabb bőr- és nemibeteg-gondozót!


Ezeknek a Fordyce-pöttyöknek a kinyomkodása forró vízben meg akkora nagy baromság...! A forró vízben KÁROS A HERÉKRE! Ha hosszabb ideig ülsz benne, károsodhatnak a spermiumjaid, ugyanis a herék köztudottan NEM BÍRJÁK A FORRÓT!!!

Szóval az eddigi klasszikus kinyomkodós hülyeségeket el lehet felejteni.


A másik...

Pattanás sem érdemes kinyomni, max az apróbb mitesszereket forró gőz után az arcon és a háton, vállom, mellkason. DE CSAK A fekete fejű MITESSZEREKET!!! A PATTANÁSOKAT, KELÉSEKET TILOS!!!

Be kell őket kenni, esetleg füllesztőleg leragasztani, és maguktól leszáradnak. Nyomogatni, nyomkodni, FELSZÚRNI TILOS!!! Ha ezek zavarnak, fordulj bizalommal kozmetikushoz! Hányévesisvagy?

2010. dec. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

14 vagyok,beírtam a keresőbe,de a másik topikot meg nem ugyan igy fogalmazta meg ,ott nem kaptam meg a teljes választ....

Amugy miért lényeg a korom?

2010. dec. 1. 17:10
 9/11 A kérdező kommentje:

vagyis elnézést,amit te belinkeltél nem láttam ...

Beirtam a keresőbe kb. ugy ahogy a kérdésem fel van töntetve a másikot pedig uyg nem hoztza elő...

2010. dec. 1. 17:11
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát, én az életben nem fordultam kozmetikushoz. Ha a pattanás teteje fehér lett, odamentem a tükörhöz, két körmöm közé fogtam, és alulról óvatosan kisajtoltam belőle az anyagot, amíg ki nem jött a fehér, kemény közepe. Ezután vízzel óvatosan lemostam, majd szépen, nyom nélkül elmúlt.


A másik: amit a kérdező kérdezett, azokat biza' ki lehet nyomni. Tényleg nem ártalmasak, kivéve, ha megduzzad, mert akkor be fog gyulladni, és az bizony fáj, mint állat. Ezért szoktam én minden nagyobbat megelőző célzattal kinyomni, mert bizony volt már, hogy rongyot haraptam, és folyt a könnyem, amíg egyet, ami jó alaposan begyulladt, kinyomtam... Azóta inkább szépen megnyomom, kijön aminek ki kell jönnie, és nincs vele gond.


Egyébként a forró víz alatt nem a 60 fokos vizet értettem... Forró víz az olyan 40 fok körüli, ellenben az általában meleg, 30 fok körüli fürdővízzel. Kétlem, hogy a kérdező felforralt volna egy lavór vizet, aztán gyorsan beleül :)


A másik meg, a herék azért bírják egy jó ideig a forróság (jó, akkor meleget, ha neked úgy tetszik) órákon át el lehet lubickolni 45 fokos vízben (nem is beszélve a szaharai klímáról, ahol azért van 50 fok is, pláne a lábak közötti zárt helyen, aztán mégis szaporodnak ott emberek). Tény, hogy a heréknek az ideális hőmérséklet olyan 32 fok körüli, de attól még nem lesz bajuk, ha beleülsz egy fél órát 40 fokos vízbe...


Amúgy pattanást felszúrni tényleg tilos. Mert azzal nagyon szép sebet lehet okozni, mert a pórus maga nem tisztul ki. Másrészről meg rohadtul sajnálom a kozmetikustól azt a jópár ezer forintot azért, hogy KINYOMJA a pattanásaimat... Mióta megjelent rajtam az első, mindig kinyomom, és egyetlen egynek sem maradt nyoma. Nem mocskos kézzel kell nyomkodni, és nem fertőződik el... Ezt a hülye szöveget is a kozmetikusok találták ki.


Amúgy kedves kiakadós ordítozós, te lány vagy és kozmetikus? :D

2010. dec. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!