Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az a helyzet hogy a barátom...

Az a helyzet hogy a barátom péniszén ilyen kis piros foltok vannak!Mi lehet a baja? Lehet hogy beteg?

Figyelt kérdés

De csak a makkon.Azt mondta hogy 1-2 napja jöttek ki ezek a foltok...

Lehet hogy beteg?Vagy valakinek(fiúknak^^) volt már ilyen?Mit lehet vele csinálni?


2009. jan. 18. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__2..


viszont találtam egy oldalt, ahol valaki ugyanezt kérdezte és orvos válaszolt neki.


"Tisztelt Kérdező!


Irritáció, ill. allergia okozhatja, fertőzés nem, mivel óvszerrel védekeztek. Ha van otthon Locoid vagy Ftorocort krém, akkor azzal kezelheti naponta 2x.


Dr. Bodnár Edina"


de mindenképp érdemes urológushoz vagy méginkább bőrgyógyászhoz fordulni. nefélj sztem nincs nagy baj:)

2009. jan. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de nekünk nem szex után lesz ilyen piros pöttyös hanem akkir is ha nincs semmi szex...
2009. jan. 18. 18:12
 3/5 anonim ***** válasza:
sajna nem vagyok orvos...lehet hogy nincs semmi baj, lehet hogy valamire allergiás, pl nem feltétlen gumi, hanem tusfürdő vagy bármi....menjetek el orvoshoz tényleg csak ennyit tud mindenki sztem mondani..
2009. jan. 19. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van kellemetlen szaghatása is, esetleg viszket, vagy fáj (éget) akkor gomba is lehet, amit sex nélkül is simán el lehet kapni uszodákban, furdoben, stb. Lehet latex allergia (gumitól), illetve egyébb kiütés. De lehet csak siman sérülés, ha keményebben, sokáig, gyorsan szeretkeztetek akkor is bepirosodhat a makk. Legjobb és biztosválaszt tényleg cska az orvos tud adni.
2009. jan. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A páromnak is ez volt a baja,kiderült h gomba.Leghatásosabb módszer:Canasten krém
2009. jan. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!