Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit fogok kapni ha a tesztoszt...

Mit fogok kapni ha a tesztoszteron szintem alacsony?

Figyelt kérdés
Nem érzem magam igazi férfinak, nem mindig merevedik amikor kellene,valamikor nem is sikerül elélvezni még félóra küszködés árán is , vagy csak nagy nehezen, és jövőhéten megyek endoklinologiára , mivel azt mondták ott mérik és adnak nekem rá beutalót, na most mi lesz ha alacsony a szintem? valamivel lehet majd korrigálni- visszaállítani ?
2010. dec. 8. 16:14
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
18/F
2010. dec. 8. 16:14
 2/13 anonim ***** válasza:
Ja, tesztoszteonnal. De nem fognak adni, mert a leírtak alapján neked kényelmi és nem egészségügyi gondot okoz, azt meg se a TB nem támogatja, se az orvos nem fog egy hormonkezelést elkezdeni.
2010. dec. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tuti fog mivel háziorvosnál már voltam és mutattam neki hogy voltam olyan idióta hogy régen szedtem anabolikumot , aztán azt mondta hogy elébb elküld egy sima vérvételre(ami már megvolt) és ha az rendben van akkor utána pedig mehetek az "endo"-ra
2010. dec. 8. 16:22
 4/13 A kérdező kommentje:
szóval ezt hogy kényelmi probléma, enyhén túlzás
2010. dec. 8. 16:23
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát kangörcsöt nem fogsz kapni, az biztos.
2010. dec. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
aha, szerintem is
2010. dec. 8. 16:25
 7/13 anonim válasza:

Nem tudom ez milyen lehet, én se vagyok az a kimondott sportos, fociimádó, nagyképű csávó; de szexualitás terén ez nem jelentkezik..


Sok férfinak vannak libido gondjai, lehet minden más rendben van, csak arra kéne valami?


Lehet pszichoszomatikus is, vagy szervi is..

2010. dec. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
hát igen majd bizti mikor voltam olyan idióta fél éve hogy betömtem 100-200tabletta naposimot :|
2010. dec. 8. 16:35
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezt a naposimos szart még mindig lehet kapni a feketepiacon? 10 éve havernak szétbaszta a veséjét, azóta dialízisre jár. :(
2010. dec. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát látod, igen lehet, nekem semmi baj a belsőszerveimmel, a "műszerrel" annál inkább
2010. dec. 10. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!