Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért lehet büdös az ondófolya...

Miért lehet büdös az ondófolyadék? Higiénia teljesen rendben, minden pisilés után farokmosás, napi 2X zuhany. Ha emberem iszogat, akkor rá pár napra büdösek a kiskatonák egyébként teljesen átlagos íze-illata van a "cucc"-nak. Emiatt lehet?

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
leírtad: az ital a kiváltó oka. Szóval csak ne iszogasson az embered.
2009. jan. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Gyanakodtam, de nem gondoltam, hogy az italnak ilyesmi hatása tud lenni...

Grrrrrrrrrr.....

Tapasztalt ilyet esetleg más is?

2009. jan. 20. 18:36
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Igen, és nem csak az alkoholtól lehet, hanem mindentől amit megeszik. Ha nagyon sok sósat eszik, sósabb lesz az íze, ha nagyon sok cukrot eszik, édesebb lesz... És akkor a fokhagymát még nem említettük. :{
2009. jan. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Konkrétan döglött hal szaga van... Pedig olyat nem eszik. :D Nah, viccet félretéve, én ilyen iszonyú bűzös ondót soha nem éreztem, mindig csak jó illatút....

Furcsa fintor, hogy pont azé bűzölög, akit szeretek nagyon.:(

2009. jan. 22. 15:00
 5/8 anonim ***** válasza:
azért ne bántsd, a legtöbb srác nem zuhanyzik naponta kétszer, és farkat sem mosnak minden pisilés után...
2011. szept. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Indira03 válasza:
36%
pedig nem lenne rossz ha mind pasi ügyelne az ilyesmire legalább ha otthon van akkor :)
2012. júl. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 B2k válasza:

[link]

"Az ondónak jellegzetes szaga van.Általában gesztenyevirág illatú. Ha büdös, akkor meg kellene vizsgáltatni az ondót, nincs-e olyan eltérés, mely ezt okozza. Tenyésztést kell végeztetni, ezt urológián lehet kérni urológiai vizsgálattal együtt."


[link]

"Bűzös ondó – A kellemetlen szagú, bűzös ondó mindig fertőzést jelez. Keresd fel az orvosod, hogy mihamarabb meggyógyulj!"


[link]

"A prosztata vagy az ondóhólyag gyulladása is okozhatja, ezért érdemes elmennie urológiai kivizsgálásra, addig is védekezzenek a biztonság kedvéért.."

2013. jan. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyél sok ananászt meg epret :)
2014. máj. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!