Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 3 napja fáj a derekam, néha...

3 napja fáj a derekam, néha ezzel egy időben a heréimben is érzek tompa fájdalmat. Néha órákra elmúlik. Múlt héten súlyzózás közben talán megerőltettem magam, nem tudom. Milyen dokihoz menjek? Szerintetek súlyos a problémám?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 13:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Azt jól teszed. És remélem, hogy most már sikerül vhogy rendbe hozni téged. :-) Nem tartom normális dolognak, hogy ennyi idősen iesmi problémáid legyenek. Az esetleg előfordul6, hogy a reumatológus beutal6 az élményfürdő gyógyászati részlegébe egy teljes rehabilitációs terápiára, amelyben komplett kezelést kapsz különböző formában, ha ilyen kellemetlen a helyzet a derekaddal. Ez egy több alkalomból álló kezelési sorozat reumában, de főleg ortopéd problémákkal küszködők részére, ebbe rengetegféle terápiát integráltak, amelyek segít7nek rendbe hozni téged, s a páciensek számára sem kellemetlen. (Volt le7őségem kipróbálni egy ilyen kezeléssorozat több terápiás elemét is, igaz, egészségesen... ;-) ) Tudomásom szt a TB is támogatja ezeket a kezeléssorozatokat, akár (nem biztos, de) talán az egészségpénztár is.


Amit még javasolnék viszont, hogy keress meg egy (gyógy)masszőr-kollégát is arrafelé! Ebben asszem tudok neked segíteni, akár személyesen is: (vannak arrafelé kapcsolataim ebben a témában, de magam is gyakran megfordulok a környéken, ha arra visz az utam... ;-) )



Ami még érdekelne, -- de ez már privátabb közegbe tartozó téma -- az UH-d leletén kifejtett információk, uis sajna nem sok infóm van erről. Igaz, nem vagy köteles, de ha megosztanád velem, annak örülnék, ebben az esetben lCi írj rám >>priviben!


Egyébként Boldog Új Évet! ;-)

Üdv: EE

2011. jan. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!