Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A hímvesszőm alján volt 1...

A hímvesszőm alján volt 1 nagyobb dudor mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

a teteje fehérebb volt, körülötte kicsit piros, olyan mint 1 pattanás, de nemhiszem, mert nem jött belőle semmi. Elég sokáig tartott mire elmúlt, de már nincs ott,vmi nagyobb baj? Szifilisz? 17/F szűz vok

orvoshoz nem szeretnék menni


2009. jan. 21. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el az orvoshoz,ha nem mész el,legfeljebb majd belehalsz. Lehet,hogy bepálott a mi szerved,és attól jött ki,lehet,hogy vírus.
2009. jan. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de már elmúlt teljesen..
2009. jan. 21. 23:34
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyent bírom. Én is férfi vagyok, van önbecsülésem, de a dákom többet ér azért, inkabb elhuzok orvoshoz iylennel, minthogy ne tudjak szexelni esetleg. A lerásod alapján semmi konkrétumot nem lehet modnani, menj dokihoz, lehet hogy vmi komolyabb dolog, ami most lappang. De egy tippem van azért: nem borotválod a péniszed környékét? mert akkor lehet kiütés, szörtüsző. De szerintem menj dokihoz, ha komoylabb akkormeg majd bánod hogy most nem mentél el...
2009. jan. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A szifilisz nem úton terjed... úgyhogy azod vszeg nincs.

sztem zsírciszta volt. de azért mutasd meg orvosnak.

2009. jan. 22. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hogyan mutassam meg ha már elmúlt?
2009. jan. 22. 17:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj el általános vizsgálatra,vagy az orvosnak is elmondhatod,hogy mi volt.
2009. jan. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!