Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mandulaműtét után egy hónappal...

Mandulaműtét után egy hónappal vagyok és elkezdett fájni a torkom. Lehet belőle baj?

Figyelt kérdés

vasárnap kezdődött, nem törődtem vele, de most reggel már tisztán érezhető. mandulámat egy hónapja vették ki.

nyeléskor érzem a fájdalmat, illetve azt hogy kissé megdagadt hátul a szájüregem.


2010. dec. 23. 09:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy voltam, csak engem egy súlyos bevérzés miatt 2x műtöttek, íg y agyógyulási idő is dupla annyi volt és dupla olyan fájdalmas. Utána kaptam egy torokgyulladást, amire kaptam antibiotikumot, de nem vettem be aznap, vártam egy kicsit, hogy a Neocitrán, meg a meleg tea és fürdő segít-e. És segített, a szervezetem magától legyűrte a kórt.

Ha neked magas lázad van több napig és nem javulsz ezekkel a módszerekkel, akkor kell antibiotikum és orvos is.

2010. dec. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!