Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy lehet eltüntetni a...

Hogy lehet eltüntetni a péniszemről a zsírmirigyeket?

Figyelt kérdés
Nagyon sok van és nagyon zavar:S
2009. jan. 25. 19:43
1 2
 1/11 anonim válasza:
48%

Nem tudom konkrétan mire gondolsz, de ha a makk "szélén" ilyen fehér színű "kiálló vagy nem tudom hogy mondjam" cuccokra gondolsz, akkor nyugodj meg, bármelyik haveromat kérdeztem meg, nekik is van, egyikük volt is orvosnál, mondták, hogy nincs para.

Sztem erre gondolhatsz, csomó srácnak van.

Am. a válasz az a kérdésedre, hogy majd elmúlik magától, ha már élni fogsz nemi életet, ezt orvostanhallgató haverom mondta, szóval 120 százalékban biztos lehet benne, hogy rendbe vagy ;) :)

Ha "élsz" már akkor meg nem tudom, rem. segítettem

2009. jan. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Nemvagyokbenne biztos, de talán a canesten kenőcs azon is segít, de nepróbáld ki, inkább kérdezz rá okosabb embertöl vagy dokit....am. nekem is van,és megértelek mert k****ra zavaró, "tesznye". nem tudom az első hozzászóló konkrétan milyen nemi életre gondolt, mert a masztitól nem múlik el az tuti, ha meg csajjal vagy....azt nem tom, de melyik csajnak lenne gusztusa egy olyan "kiütéses" pénisszel kefélni?
2009. jan. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%

Egy csaj vagyok!

A párom péniszén is vannak hasonló kis fehér valamik!

Egyáltalán nem látni, csak közelről és nem gusztustalan, egyáltalán!!!

És tök normális dolog!


6 éve élünk amúgy nemi életet!

2009. jan. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézd! Mivel nem fertőző nemi betegségről van sző, így a párod sem fog undorodni tőle. Egy normális lányt sosem zavar az a pár pöttyöcske. Attól még lehet élvezetes a szex veled, ha jól használod a lompost :) Amúgy meg rengeteg fiúnak van ilyen...többek között a páromnak is és egyáltalán nem zavar.
2009. jan. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem undorodik, 2 éve élünk nemi életet csak egyszerűen annyira sok van, hogy egymás hegyén hátán van a makk szélén, én én látom úgy is őket ha állok és lenézek oda látni. Szóval ez messziről is elég szembetűnő:S Ez a problémám:S
2009. jan. 26. 11:04
 6/11 A kérdező kommentje:
A Canestent megpróbálom. Más tipp?
2009. jan. 26. 11:23
 7/11 anonim ***** válasza:
Szinte mindenkinek van, ne foglalkozz vele, a nőd se fog.
2009. jan. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Őt szerencsére egyáltalán nem zavarja:) Csak engem. Szeretném hogy szép legyen. Körül is van metélve meg minden, csak ez nem tetszik rajta.
2009. jan. 26. 11:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Bíz, senki sem tökéletes. :)
2009. jan. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Körülvan metélve,ettől szép?Na ne már...
2009. márc. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!