Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 17 éves vagyok, és valószínűle...

17 éves vagyok, és valószínűleg fitymaszűkületem van. Műtetni kell? Fájdalmas?

Figyelt kérdés
Mennyi idő a gyógyulás,illetve mennyi idő után élhetek nemi életet?
2010. dec. 28. 12:12
 1/9 anonim válasza:
53%

Nem kell műteni,ha az orvos megtudja "gyógyítai".

Fájdalmas...de nagyon.

Ennyi a szoti:

Elmész hozzá,és lefekszel egy ágyra,és a dokis megpróbálja hátrahúzni a bőrt,és az nagyon fáj.Ha sikerül hátrahúznia,akkor nem kell műteni.

Ha nem,akkor csak egy picit belevágnak.

2010. dec. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
65%
előző vagyok!!!!!sorry elírtam!!nem fáj!!!érzéstelenítik,és egy szikével levágják a bőrt.nemérzel semmit!!
2010. dec. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

Próbáld ki,hogy meleg vízben húzogatod óvatosan,lassan van,elvileg lazulnia kell a bőrnek és idővel könyebben tudod és tovább hátrahúzni,olyan is van hogy húzogatás közben szegmák,kis fehér akármik válnak le,ettől nem kell tartani.Ha ez nem jön be pár hónap alatt sem,akkor dokihoz kell menned.

Na van külön paraván ott levetközöl alul és megvizsgál,nem fáj,hátrahúzza a fitymá,megnyomkodja a golyoód ilyesmik.Az orvoskkal azonban vigyázni is kell,néha.Ha enyhe a szükületed néha elég krém,vagy z-plaszitka 2 oldalt apró pici bemetszéssel a bőrőn tágítanak.És hát van ha nincs más megoldás a (egyáltalán nem tudod a bőrt húzni,mert annyira le van tapadva,vagy mondjuk annyira gyulladt)körülmetélés,ekkor levágják a makkodat fedő bőrt.Na van orvos aki egyből ezt ajánja,na ebbe nem menj bele.Kérdezd meg az alternatívákról.


Próbáld ki a vízben húzkodást!Meg mennyire nem tudod hátra húzni a bőrt?Elég fontos.

2010. dec. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nyugalmi állapotban a makk alá le tudom húzni a fitymát,viszont merevedéskor nehezen,de kb a makk 3/4éig,és érzem,hogy feszül
2010. dec. 29. 13:59
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Akkor enyhe a szükületed,ezt a fürdőkádas hokiztatást,nyújtást,szóval húzkodást végezd szorgalmasan és rendbe kell hogy jöjjön a dolog pár hónap alatt.
2010. dec. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Nézd meg ezt a topikot, és olvasd végig figyelmesen:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

2010. dec. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Figyelj,lényegtelen meddig megy hátra és hogyan.Egyszerűen menj el egy dokihoz és megmondja mivan.Utána eldöntitek milyen lépések szükségesek.Ha pedig műtét lesz az se fáj csak kellemetlenek az injekciók,de az is 2 másodperc.Tapasztalatból mondom,hallgas rám hogy tudj nagyokat szeretkezni! :)
2012. jan. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
56%
Ez lyen egyszerű?Erdélyben élek és nálunk be kell feküdni a korházba, elltatnak s rendesen műtenek.
2014. márc. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, remélem azóta megoldottad a dolgodat. Azt mondják amúgy nem fájdalmas, mert kapnak altatást. Azonban én akkor is félek az orvostól, nem bízok bennük, félek, hogy valami olyat fogok ki, aki direkt kárt tenne bennem. (24/F vagyok és 10 éves korom óta van fitymaszűkületem...)


#8-as válaszoló: Én is erdélyi vagyok, írj légyszi privibe infót milyen volt és mennyibe került, ha te már túl vagy rajta.

2020. nov. 23. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!