Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan kell a péniszt tisztítani?

Hogyan kell a péniszt tisztítani?

Figyelt kérdés
2009. jan. 26. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

: D az előző hozzászólónak: de hülye vagy. : DD:

a kérdezőnek: amikor kicsi voltál, akkor anyukád sosem mosta meg neked? ezt nehezen tudom elképzelni, mert akkor már kaptál volna valami gyulladást a fityma alá poshadt kosztól.egyébként úgy kell, hogy hátrahúzod a bőrt, és megmosod normálisan mindenhol.kézzel. : D.

2009. jan. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok és még szűz.És arra gondoltam,hogy a barátommal nemsokára lenne az első.És előjátékként egy kiadós fürdőre vagy zuhanyzásra gondoltam.És én ugye nem tudom,hogy hogyan kell megmosni egy férfi péniszét,mert ezt még nem tudom:DEzért ugye megkérdeztelek titeket:D
2009. jan. 26. 21:41
 3/7 anonim válasza:
74%
szappanal meg vizzel...
2009. jan. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Az egyetlen trükk, hogy a fitymát hátrahúzva a makkot is le kell mosni. Innen aztán kezdődhetnek a meglepetések :)
2009. jan. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az nem baj, ha én csak vízzel mosom le a makkot? Szappant nem használok
2009. febr. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

60 C°-on kímélő programmal:)

komolyra fordítva a szót az előző válaszolóknak teljes igazuklvan, hátra húzott a bőrt és langyos,testmeleg szappanos vízzel kicsit meglocsbálod, ha szükséges akkor NAGYON óvatosan "dörzsölöd" a pocsolás útján nem eltávolított váladékot.

2009. júl. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A legjobb a meleg sós víz vagy hipó, ha nincs akkor arcszesz vagy pálinka.


Sok sikert! Örülök, ha segíthettem.

2010. máj. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!