Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A férjemnél herevisszér...

A férjemnél herevisszér tágulatot diagnosztizáltak. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Nálunk ez a helyzet. Októberben volt műtéti beavatkozás is, eredmények nem javultak, de nagyobb baj, hogy nem bízom az urológusában. (szóval, ha ismeretek jó szakembert, az is érdekelne)

Előre köszönet bármilyen hasznos tanácsért, infóért!


2008. jan. 21. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A műtétet mondtam volna, de ha nem használt, akkor nem tudom....

Nem írtad, milyen városban laksz... Én Pécsen Dr Imreh Ajtonyhoz jártam, rendes volt...

2008. jan. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Az én férjemet is tavaly októberben herevisszér tágulattal műtötték. Mostmár teljesen egészséges (illetve a műtét után 3 hónappal is egészséges volt már)! Kicsit fura doki, de baromi jó szakember, ezért bátran ajánlom: dr. Kovács Róbert (MÁV kórház, urológia). Magánrendelés a XIII. kerületi Babér utcai rendelőben van. Remélem, tudtam segíteni:) Jobbulást!
2009. jan. 3. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!