Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

A férjemnél herevisszér tágulatot diagnosztizáltak. Mire számíthatok?

Nálunk ez a helyzet. Októberben volt műtéti beavatkozás is, eredmények nem javultak, de nagyobb baj, hogy nem bízom az urológusában. (szóval, ha ismeretek jó szakembert, az is érdekelne)

Előre köszönet bármilyen hasznos tanácsért, infóért!

2008. jan. 21. 12:00  Privát üzenet  

A válasz

A műtétet mondtam volna, de ha nem használt, akkor nem tudom....

Nem írtad, milyen városban laksz... Én Pécsen Dr Imreh Ajtonyhoz jártam, rendes volt...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2008. jan. 21. 16:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szia! Az én férjemet is tavaly októberben herevisszér tágulattal műtötték. Mostmár teljesen egészséges (illetve a műtét után 3 hónappal is egészséges volt már)! Kicsit fura doki, de baromi jó szakember, ezért bátran ajánlom: dr. Kovács Róbert (MÁV kórház, urológia). Magánrendelés a XIII. kerületi Babér utcai rendelőben van. Remélem, tudtam segíteni:) Jobbulást!

# 2/2Időpont 2009. jan. 3. 16:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nincs peteérésem, PCO-t diagnosztizáltak. Ha clostival sem lesz, akkor mire számíthatok, mi fog várni rám?
Mire számíthatok? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )
Kiújult lágyéksérv, mire számíthatok?
Milyen vizsgálatokra számíthatok?
Most diagnosztizálták nálam a sclerosis multiplex-et.22 éves vagyok,4 hónapos a babám. Mire számíthatok e betegséggel, és vajon szülhetek még gyermeket? Kétségbe vagyok esve....
SOS! Kruppot diagnosztizáltak tegnap 2 éves kisfiamnál az ügyeleten! Most akkor mire számíthatok? Rendszeresen ez lesz? Magas láza van, ugatós köhögése rekedt hangja és folyik az orra.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!