Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hol kapok fitymaszukuletrol...

Hol kapok fitymaszukuletrol es rendes peniszrol kepet?

Figyelt kérdés
linket kuldjetek
2009. jan. 27. 09:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Össze akarod hasonlítani a sajátodéval?
2009. jan. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
igen mert nem tudok rea jonni h nekem szukulet van vagy rendes mert mindig valtozo a bor rajta
2009. jan. 27. 09:56
 3/16 A kérdező kommentje:
video is jo
2009. jan. 27. 09:56
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha nincs olyan hogy bármikor is fájna felrántani, akkor nincs fitymaszűkületed.
2009. jan. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
a farkam kozepeig feljon a bor s ott a vege ugy ossze szukul h faj s ugy erzem mintha tovabb is menve csak nem engedi a fejehez valo vekony bor
2009. jan. 27. 10:02
 6/16 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem egyértelmű. Fitymaszűkületed van.


Ennyit találtam:


[link]

2009. jan. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
nekem annal jobban feljon a bor
2009. jan. 27. 10:15
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy mennyire súlyos eset, gondot okoz, tehát rendbe kell tetetni. Menj el orvoshoz, nem nagy dolog.
2009. jan. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Amit írtál az alapján ez nem fitymaszűkület, hanem inkább rövid fék.

Ez azt jelenti, hogy nem azért nem tudod lehúzni, mert nem elég tág a fitymád, hanem mert a péniszed hátsó felén a makk aljánál az a kis "bőrcsík" megakasztja, mert az nem elég hosszú, ezért feszül.

Ez van inkább?

2009. jan. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
tehat el magyarazom nekem hogy van 16 cm a farkam s a bor hatra megy rajta a fejtol vagy 8 cm re s ott a kozepen nem megy tovabb es nem is tagul hanem meg szoritja es a fejetol jon egy hartya (vagy hogy nevezzem meg ) ami nem engedi tovabb s ott meg szokott allni s egy ido utan faj olyan mintha a kozepet ossze szoritom egy gyuruvel nem az elejen a fejnel van a baj hanem a kozepen azt hazilag lehet kezelni h a "bor" szakadjon el a fejtol vagy erost fel van szakadva, amikor a szuzessegemet el vesztettem akkor szakadt fel igy es verzik minden szeretkezes kozben a fej alatt mert ujbol es ujbol szakad el
2009. jan. 27. 14:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!