Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan borotváljam le a...

Hogyan borotváljam le a herezacskómat (elektromos borotvával)?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Botmixer-el csináld az leszedi jól.

Csak bele teszed a kis kehelybe a herét és járatod.

18/F

2011. jan. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ha-ha-ha-.-" :D
2011. jan. 2. 18:15
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

MI A FRANCNAK????

Ha a ribid várja el, akkor mire visszanőne a szőröd már úgyis lelépett valaki mással, ha meg saját hülyeségből, bevallom az a melegek szokása leginkább... 20/L

2011. jan. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy, kivéve ha nem az a cél, hogy összevagdald.
2011. jan. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

De akk most hogyan kell szőrteleníteni? Az oké h ollóval rövidre vágom de akk meg szúrni fog.

2011. jan. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én sima eldobható borotvával szoktam. Annyi az egész, hogy kicsit ki kell feszíteni a bőrt, hogy ne legyen olyan redős :D És ha rendesen akarod csinálni, akkor szánj rá időt rendesen, mert nem megy pikpakkra. Megoldás az is, ha pl hideg vízbe teszed, mert akkor összehúzódik, és jóval könnyebb lehúzni! Attól meg ne félj, hogy megvágod, nem olyan egyszerű az :D

és attól hogy leborotválom a zacsim még nem leszek meleg! nekem így kényelmes, kész.

20f

2011. jan. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!