Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 éves srác vagyok, nem...

15 éves srác vagyok, nem vagyok igénytelen, fürdök rendszeresen, hazsnálok pattanás elleni gélt is (Garniel) és mégis pattanásos vagyok. Érdekele pár tanács hogy mit tehetnék hosszú távon velük (nem púder meg nyomkodás ilyenek). Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:

*garnier..


Egyébként meg hagyd úgy, ahogy van. Fürödjél továbbra is, ne hagyj fel jó szokásoddal. Ilyen a pubertás. Ez van. A te korodban én nemigazán kentem semmi ilyesmit magamra, pedig nekem is voltak pattanásaim. Most félévente jön ki egy jelentéktelen példány. :)


Biztosan nem csinálsz rosszat a pattanástalanító készítményekkel, de nem szabad túlzásba vinni. Hetente egyszer lekezeled az arcod, és kész. De inkább kéthetente.


Egyszer régen rendeltem avonból ilyen kis szérumos cuccot pattanásra. Mikor már puposodott meg vörösödött a bőröm, (bazinagy pattanás készült kikelni) rányomtam éjszakára. Na az a cucc reggelre teljesen visszahúzta. Bár nemhinném, hogy létezik még ilyen..

Az a lényeg, hogy használd, használd, de ésszel.

:)

2011. jan. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ (+helyesírás)...:)

A készitményen az van, hogy naponta használjuk nedves arcbőrre. Szóval akkor mi is lenne a legjobb?:D

2011. jan. 4. 20:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem a baba szappan bevált. Emellett kerüld a zsíros kajákat, és akkor elvileg minden oké lesz.
2011. jan. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A szappan se rossz, annyi hogy mocskosul szárít. De ez is volna a lényeg :)


Mellesleg a nunamosókra is az van írva, hogy napi használatra, mégsem egészséges az úgy teljes mértékben..:)

2011. jan. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
kozmetikus...
2011. jan. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire vagy pattanásos.

Nekem még középsuliban volt 2 osztálytársam, akiknek tényleg nagyon csúnyán pattanásos volt az arca, az egyiknek még a fején is kijöttek már. Elmentek a bőrgyógyászatra, és kaptak gyógyszert. Igaz, hogy az elején marha ocsmány lesz tőle az arcod, mert annyira hámlaszt, hogy tényleg nagyon csúnya, de utána eltűntek a pattanásaik.

Csak egy opció.

20f

2011. jan. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is hasonló gondokkal küzdöttem 15-16 évesen, már minden nagy nevű terméket, arcápoló szert kipróbáltam, de egyetlen dolog segített: a kamillatea!

Főzz kamillateát, de ne filteres teából, hanem a szárított növényt forrázd le. Minden este tisztítsd meg az arcbőrödet vele!

Nekem kb. 3 hét után erősen javulni kezdett a helyzet. :)


25/L

2011. jan. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
havonta elmész aegy kozmetikushoz az csodákra képees... nővérem kozmetikus és tőle tudom h a garnier meg nivea meg társai mind szarok csak még szarabb lesz tőle a a bőröd ha elmész egy kozmetikushoz az ad neked normális termékeket és röktön minden rendben lesz:D
2011. jan. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
nekem is ez volt a problémám, aztán mikor fogyókúrázni kezdtem és abbahagytam a zsíros kajákat és az ÜDÍTŐ italok fogasztását olyan szépen eltünktek hogy nem igaz! ezt ajánlom neked is, ha a külső megoldások nem sikerülnek, biztos bent van a baj!
2011. jan. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Fógyókúrah ,pff ,biztos nem fogok nem fogok neki fogyozni mert van pattanásom ,szal elég hülye ötlet ez ...
2011. febr. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!