Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Baj, ha maszturbálás előtt...

Baj, ha maszturbálás előtt nem mosok kezet? (fiú). Mert ugye billentyűzet, kilincs, minden tele van bacival.

Figyelt kérdés
Amúgy orvos nekem azt mondta, hülyeség ettől félni, de én nem tom úgy, h előtte ne mossak kezet...
2009. jan. 28. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondtad is, hogy minden tele van bacival! Elhiheted, hogy az átlagos vizben is vannak mikroorganizmusok, amik életünk részévé váltak, benne vannak a levegőben is! Nyugodtan moss előtte kezet, de utána ís. Régi mondás: Egy egészséges embernek évente egy kiló koszt meg kell ennie! De hidd el a higiénia az nem egy utolsó dolog!
2009. jan. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Utána azért valóban nem árt tisztálkodni, elég gáz, ha ragad utánad minden, de előtte nem feltétlen, kis egészséges élőflóra kell. :)
2009. jan. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Sztm előtte csak akkor szükséges, ha valami olyan környezetben voltál / olyat fogtál :) Kilincs mondjuk túlzás... ennyi erővel ne egyél csukott szobaajtónál, mert mire behozod a kaját és megfogod a kilincset h becsukd/kinyisd az ajtót, már retkes is a kezed, mehetsz megmosni :D Ördögi kör lenne, nem sokmindenből állna a nap... xD


Na de most komolyra fordítva a szót, sztm úgy, ha a billentyűzetet időközönként takarítod, meg a kilincset sem legretkesebb kézzel fogdosod össze, akkor nincs mitől tartani, tényleg hülyeség ilyentől félni :) Utána viszont persze kezet kell mosni mindenképp....

2009. jan. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én sem szoktam...de utána igen :P :)
2009. febr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem moss tovabbra is kezet elotte (is). Igy a legbiztosabb.

Most tegyuk fel,elotted egy borbeteg fogdosott ossze mindent,pl.kilincs,penz.....belegondolni is rossz.

2009. febr. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miét is kellene?
2020. jan. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!