Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 18 éves vagyok, kb 4-5 éve...

18 éves vagyok, kb 4-5 éve észrevettem, hogy a makkom tetején, van egy pici piros dudor, ami kicsit rá is nyulik a hugycsőnyilásra. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Magában semmi gond nincs vele, nem fáj, viszont néha maszturbálás után égő fájdalom keletkezik a hugycsőben végig és a herékben is, és gyakori vizelési ingerem lesz. Ez az egyik gond vele, a másik pedig az, hogy nem akarom, hogy emiatt elundorodjanak tőlem a lányok. Előszőr nem foglalkoztam vele, azt hittem, ez normális. 2 éve elmentem vele a bőrgyógyászatra, ott bekenték valamivel, amitől hogyha baktériumos fertőzés lenne, akkor elfehéredett volna, de nem fehéredett el, szóval át küldtek az urologiára. Ott 2x is voltam, előszőr azt mondták rovarcsipés, kaptam rá kenőcsőt, meg áztatnom kellet kamilla teában naponta. Semmit nem használt, 2 hét mulva visszamentem. Elküldtek egy másik urologushoz, aki azt mondta, jóindulatu daganat, és ő elküldött egy szaksebészhez, aki azt mondta, hogy ez nem daganat, hanem a nyálkahártyának egy pici kinővése. Azt mondta, hogy annyira pici, hogy ne foglalkozzak vele. És akkor nem is foglalkoztam vele, de ez mégsem normális dolog, és félek, hogy vlmi komoly bajom lesz ettől, hogyha nem csinálok vele semmit. De hát ahány orvosnál voltam vele, mindegyik mást mondott és egy sem tudott segiteni. Mi lehet ez, és mit tegyek még? Köszönöm előre is.
2009. jan. 29. 11:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt javaslom, hogy ha zavar a dolog, akkor menj vissza a sebészhez, és RAGASZKODJ az eltávolításhoz. Egyébként a panaszaidnak ehhez semmi köze, a húgycső fájdalma a fizikai ingerlés következménye, ha nem szeretnéd, akkor tudod, hogy mit kell (illetve nem kell:) csinálni...
2009. jan. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!