Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A magas vernyomas befolyasolha...

A magas vernyomas befolyasolhatja a szexualis eletedet? Magas vernyomasos vagyok es nem merevedik a peniszem.

Figyelt kérdés
koze van hozza vagy csak nem akar merevedni nekem
2009. febr. 2. 19:40
1 2
 1/12 anonim válasza:
54%
Szerintem nincs hozzá köze me a pasim is magas vérnyomásos és neki merevedik szerintem csak a lány nem izgat vel anyira de lehet hogy nincs igazam ki tudja.
2009. febr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
56%
egyépként hány éves vagy?
2009. febr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
nem hiszem hogy koze lenne hoza
2009. febr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Most nem találom azt a kérdést, de... A srác azt írta, annyira felment a vérnyomása, hogy vérzett az orra, és merevedési zavara is volt (hát azért elfogadnám egy éjszakára azt a csajt nő létemre). Én hiszek neki, pláne hogy a volt barátomnak sem jött össze ha felment a vérnyomása (bár olyankor nem is érdekelte, fejfájás, szédülés). Pedig előtte úgy tudtam, az alacsony vérnyomás okoz gondokat.
2009. febr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
leszbikus vagy?
2009. febr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
56%
Ki lezbikus?
2009. febr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Az erektilis diszfunkció magas vérnyomásosok esetében gyakori panasz. Sajnos a magas vérnyomásra adott gyógyszerek mellékhatása szintén erektilis diszfunkció lehet.


Vagyis magyarra fordítva igen, valszeg azért nem áll a cerka fönn van a vérnyomásod az égbe.


Szarügy, de megoldható.


Menj dáktörhöz.

2009. febr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én pont ugy gondoltam hogy a tul tág vérerek (alacsony vérnyomás) miatt nem állhat esetleg a cerka,de azert fodulj orvoshoz ezzel mert más egészségügyi panaszood is lehet.
2009. febr. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
24 eves vagyok es fiu legutobb 170/110 volt a vernyomasom de nem szedek semmi gyogyszert nem is faj a fejem s nem is szedulok szex, kozben nagyon gyorsan ver a szivem azt mondtak jo a vernyomas nekem mert 190 magas vagyok es a sziv kell pumpalja az egesz testbe a vert es azert nagy
2009. febr. 3. 07:09
 10/12 anonim ***** válasza:
Hat a vernyomasod az tenyleg magas a korodhoz kepest Kb130/85-nek kene lenni,ovatosan az izgalmakkal!Nem kap eleg vert a cerka vagy el kalandozik a gondolatod,menet közbe,de van seged eszköz penisz pumpa ra pumpalsz es all kitartoan!
2009. febr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!