Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy tudnám egy pár centivel...

Hogy tudnám egy pár centivel arányosan megnövelni a péniszem?

Figyelt kérdés
Csak egy 2-3-4 centis növekedést szeretnék. tippeket és technikákat várok. Nem szeretnék szedni csodaszereket, mert szerintem semmit sem érnek és rengeteg pénz. Gyakorlatok vagy valami ilyesmi?
2009. febr. 3. 18:37
 1/9 anonim válasza:
most hány cm?
2009. febr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

van műtét amivel pár centivel nagyobb lehet de én nem vállalnám be

tippek technikák ....csak arra gondolj hogy a kezedet se tudod hosszabbra növeszteni semmivel

Egyébként a hosszánál fontosabb a vastagság mert lehet neked 20 cm hosszú és olyan vastag mint az ujjad sokat nem érsz vele

2009. febr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát, ha barátnőmmel vagyok, akkor az enyém 10 centit is nől. Bár nem tartósan, de pont, amikor kell :)


Szerintem más nő is hatásos lehet, próbáld ki ;)

2009. febr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
hogy ez nekem nem jutott eszembe :D
2009. febr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
43%
írd be a gugliba: maxi kuki referat
2009. febr. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9%
kis sulyokat köss fel hogy megnyuljon, de rendszeresen kell csinalni maskulönben nem hasznal es utana fokozni,nem josolok metereket de1-2centivel lehet korrigalni!
2009. febr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincs giga kukim (14cm es és 22 éves vagyok), de nem igazán zavar eddig minden csajomat ki tudtam elégteni vele, mostani barátnőm egy aktud alkalmával 3szor élvez...nekem ennyi bőven elég. Ha 20 centis lenne sem lennék jobban büszke a péniszemre mint most :) !
2009. febr. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen internetes, házi praktikák nagy valószínűséggel nem jönnek be, lehet műtéti úton, de veszélyes, és nem is fog utána annyira felfele állni. ( kemény lesz, de lefele fog konyulni ). Szerintem ne izgasd magad miatta, hisz nem a méret a lényeg, és nagyon, nagyon kevés olyan ember van, akinek tényleg annyira apró lenne a pénisze, hogy ne tudná kielégíteni a nőt.
2009. febr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

az, hogy nem a méret a lényeg ugyanolyan sablonduma hogy a bőrszín nem számít!

amugy én hallottam olyan technikáról,hogy minden nap egy negyed órát vagy 10 percet csinálod azt, hogy megfogod a makkot és húzod nem ugy hogy fájjon csak húzod aztán elengeded és megint húzod. nem biztos ,hogy beválik de én ezt olvastam

2009. febr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!