Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ülő helyzetben fenékfájás-ún....

Ülő helyzetben fenékfájás-ún. Cysta Pilonidalis betegség ami állítólag egy olyan rendellenesség, ami a sok üléstől jöhet elő (? ) (lentebb)

Figyelt kérdés
Akinek volt már iylen, vagy ehhez hasonló gondja-az hogy oldódott meg? minden infót+tapasztalatot szívesen várok!
2011. jan. 22. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem ülőideg gyulladásom volt, 10 nap kórház és még 2 hét.
2011. jan. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem most kezd begyógyulni. Pénteken megyek dokihoz vele, megnézi műthető-e (azaz meggyógyult-e), és azonnal kapok egy beutalót a kórházba. Ugyanis szerinte mindenképpen ki kell műteni az egészet, mert bármikor, bármilyen hamar újra begyulladhat, és sok esetben a gyulladások egyre nagyobbak és fájdalmasabbak lesznek. Nem örülök neki, nagyon félek a fájdalomtól, de nem akarom így leélni az életemet. Azt hallottam, hogy sokszor műtét után is újra kiújul. Úgyhogy csak a műtét a megoldás. Illetve hallottam, hogy már lézeresen is kezelik.
2011. júl. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem is pontosan ez a betegsegem van, de ez nem az ulestol alakul ki, hanem egyfajta szortuszo gyulladas(legalabbis ezt mondta a doki),mely cisztat okoz. Es valoban csak a mutet a megoldas. 2 het mulva megyek is hogy mutsenek meg. Egyutterzesem, ha neked is ugyanez van...
2012. febr. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Milyen volt a műtét?

Jobb lett utána?

2014. aug. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pontosan hol szokott fájni?

Melyik részen?

2014. aug. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

Sokat kell ülnöd?

2014. aug. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Magától elmúlt ! Amúgy most 22 éves vagyok.
2014. aug. 25. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!