Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valószínüleg fitymaszűkületem...

Valószínüleg fitymaszűkületem van és kicsit félek a műtéttűl mert nem súllyos fitymaszűkület hanem csak egy kicsit :S és most kenegettük meg minden de nem tomh bevállaljam e a műtétet? Kérlek segíttsetek

Figyelt kérdés
Ha valakinek volt ien az irja le a szituációt légyszi és h mit csinált ( a választ előre is köszi :D)
2011. jan. 24. 20:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Jah és 12/f
2011. jan. 24. 20:37
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

Szia, nekem nem volt, de az egyik barátomnak igen.

Ez nem is mütét, csak egy ambuláns kezelés. Egyáltalán nem fáj, meg semmi, nyugodtan menj el az urológiára. Nagyon kedves bácsik dolgoznak ott és hidd el ez egy rutinmunka nekik. NE FÉLJ! Mikor kijössz nevetni fogsz az egészen. Mégegyszer mondom: NEM FÁJ! Bemész mondjuk 8-kor és 8.15-re már kint is vagy.


Ne legyél már beszarva :)

2011. jan. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A lényeg az hogy 12 évesen abszolút felesleges egy ilyen műtét!

A fitymád mérete még közelsem végleges, egy kis tornáztatással tágítható a szűkület.Minden fürdéskor és/vagy maszturbáláskor próbáld feljebb és feljebb húzni kicsi lépésekben és kis idő múlva máris a múlté lesz a gondod!A helyedben nem vágnék bele egy fölösleges műtétbe !

2011. jan. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
KÖSZI MINDENKINEK :D
2011. jan. 25. 15:28
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát meleg vízben kell óvatosan,lassan húzogatni és hónapok alatt magától helyre jöhet a fitymád.Próbáld ki és csináld szorgalmassan.Ha nem súlyos nem kell a műtét,ezt probáld ki inkább.


De ha nem javul menj urológushoz ott vagy kenőcsőt kapsz,vagy apró bemetszéssel segít rajtad,lazít a bőrőn,ha körülmetélést akarnak(a makkod fedő bőrt eltávolítani)azt nem enged,akkor keres más dokit.De ez súlyos esetekben szokott lenni.

2011. jan. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2011. jan. 26. 20:38
 7/11 anonim ***** válasza:
MOndd, hogy a lehető legtöbbet akarod megtartani a fitymából, bármi is történik. A teljes körülmetélés semmiképpen nem kellhet, ha nem vagy cukorbeteg. Aki ilyet ajánl, azt azonnal hagyd ott.
2011. jan. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Mivel azt mondod hogy enyhe szűkület én fölöslegesnek tartom a műtétet mert ez az egyik legrosszabb időszar, valószínű hogy kinövöd idővel vagy ha nem elég 17-18éves korodban megműteni, de mint mondtam szerintem nincs rá szükség :D
2011. jan. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A szüleim már tudnak róla -,-
2011. febr. 18. 14:39
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
...és mi lesz a megoldás végül?
2011. febr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!