Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek fitymaszűkületem...

Szerintetek fitymaszűkületem van? Ha igen, akkor van rá házilag gyógymód, mert félek a műtéttől?

Figyelt kérdés
Lehet fitymaszűkületem van. Mikor nem áll, akkor lazán hátramegy, viszont ha áll, akkor nem teljesen, csak a makk alja fölött pár mm-ig. Tovább is menne, csak azt erőltetni kell, meg egy idő után fáj. Műtétet nem szeretnék, szerintetek ez szűkület? Tanácsokat kérek! Köszi
2011. jan. 28. 11:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kamillás vizben történő húzogatással, egy idő után rendbe jöhet.
2011. jan. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mármint rakjam bele a kamillateába, és benne húzgáljam?
2011. jan. 28. 11:10
 3/12 anonim válasza:
sajnos rá kell magad szánnod előbb-utóbb a műtétre,kicsit kellemetlen,de nem vészes,annó én is kenegettem minden szarral,de nem ért semmit
2011. jan. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Alátámasztom az utolsó választ.
2011. jan. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
és ez a műtét hogy zajlik? amúgy 17 vagyok, de a műtéteket rühellem
2011. jan. 28. 11:24
 6/12 anonim ***** válasza:

Sztem senki nem szereti a műtétet, de van úgy, hogy mégis muszáj lenne bevállalni. Egyébként korántsem biztos, hogy szűkületed van, az is lehet, hogy csak a féked rövid, nem?

Nem bólogat a "jani" előre, ha a fitymád teljesen hátrafeszíted mereven? Vagy van ott egy körkörös bőrgyűrű is a fitymádban valahol a makkod alatt hátrahúzva?

2011. jan. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hát, bőrgyűrűnek mondanám, és annál a "gyűrűnél" szűkebb a bőr
2011. jan. 28. 11:33
 8/12 anonim ***** válasza:
Nézd ha elmész egy orvoshoz megmutatod, még ha szükséges sem fog leszíjazni az ágyra, és megműteni. De tőle valami normális támpontot kaphatsz...
2011. jan. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Meleg vízben szorgalmassan,lassan,óvatossan húzogatni kell és lazulnia kell hónapok alatt,ill. tágulni fog a bőr.Szorgalom és kitartás kell.
2011. jan. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Műtét azthesz úgy van,kapsz injektciót a péniszedbe,attól elzsibbad és z-plasztikát csináltas,na 2 oldalt apró bemetszést csinál és lazzít a bőrőn.De vigyázz és légy körültekintő kérdezd meg a lehetőségekről az orvost,mert van aki egyből le akarja nyiszantani az egész bőr,szóval sok az aki metélni akar.


De egyenlőre húzkod fürdés közbe és szép lassan mindig hátrább tudod húzni a bőrt.

2011. jan. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!