Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van-e a tökönrúgáshoz hasonlít...

Van-e a tökönrúgáshoz hasonlítható más fájdalom?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy egy nőnek hogyan tudnánk ezt pl elmagyarázni férfiként? Van-e más olyan szervünk ami ilyesfajta és ilyen erős fájdalmat tud produkálni?
2009. febr. 8. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Ha 5ször tökön rúgnak egymás után, na az egy szülési görcs. Mellesleg a nők elég nagy százaléka menszesze alatt fetreng a földön, hány és belázasodik.

Engem ráz a hideg és folynak a szemeimből a könnyek.

Engem is rúgtak már puncin, és nem hinném, hogy kellemesebb, mint egy tökönrúgás.

Azután ha megszorítod a mellüket igazán erősen, olyan fájdalmat produkál, aminek ájulás lesz a vége.

2009. febr. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok,a puncinrugás sztem kevésbé fájdalmas mint egy tökös,mert nekünk nem lóg ki a petefészkünk:) De a menstruációs görcs az tényleg szörnyü..legalábbis nekem minden honapban szinte kibirhatatlan,El sem tudom képzelni hogy ennél jobban fájjon valami,pedig nem vagyok egy nyámnyila tipus.
2009. febr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem a tökönrúgás nem a klasszikus fájdalom, inkább olyan, mint amikor bevered a könyököd, belerúgsz a küszöbbe, gyomorszájon ütnek stb. Sztem inkább ezekre hasonlít, persze sokkal bénítóbb a felsoroltaknál.

De iagzából nem lehet elmagyarázni, tehát pl az első válaszoló írta, hoyg 5 tökönrúgás egy szülési fájdalom, na ez hüyeség. Nem tudhatja, nem érezheti át egyik ember a másik fájdalmát. Ráaádsul a fájdalom szubjektív, van ugyanaz a hatás két külön embernél nem feltétlen okoz hasonló erejű fájdalmat.

2009. febr. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

23:09

Természetesen csak a fájdalom mértékét próbáltam belőni.

Bár a nőket mondják a gyengébbik nemnek, mégis ők tűrik jobban a fájdalmat, ezért nem bírom, ha egy férfi nyavalyog. (Ugyanaz a betegségünk volt egy férfi ismerősömmel szinkronban, ő folyamatosan 'szenvedett', őrületbe kergetett.)

2009. febr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
én nem tudom milyen, ha tökön rúgnak, biztos nagyon fáj..én a szülést mondanám..első válaszolóhoz igazodva kb..és akkor a tolófájásokat még nem is említettük...
2009. febr. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A szülés egy görcsös izomfájdalom, a tökönrúgás meg egy idegi - gondolom. Szerintem ez okozza a válaszadók közti félreértést.
2009. febr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem az van, hogy az általános fájdalmak hullámokban jönnek (lásd elvágod az ujjad), vagy külső behatás éri őket (lásd belerúgsz a küszöbbe, és lépsz kettőt), ezeket koncentrálással lehet csökkenteni. Ezzel ellentétben, ha kapsz egy zacsipacsit, a heréid ott vannak, és mélyrehatóan fájnak, folyamatosan...
2009. márc. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ezeket nem lehet összehasonlítani, mivel nincs méhünk, nem fogjuk tudni eldönteni, fájdalmasabb-e egy szülés, mint egy tökönrúgás. Mint férfi azt mondom, a tökönrúgásnál egyenlőre nem ismerek rosszabbat. De a nők meg a menstruációs görcsnél nem tudnak rosszabbat mondani. 21/f
2009. ápr. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
35%

A szülés egy görcsös fájdalom, bár nem szültem és nem is fogok imvel férfi vagyok,de szerintem köze nincsen a tökönrúgáshoz. Mivel ha eltalálnak alsóközéptájon,akkor bizony a hasban érzel egy brutálisan erős,de tompa fájást,amitől akár eszméletet is lehet veszteni,míg a szülés

egy erős görcs gondolom, mint egy durva lábgörcs, csak csúcsérzékeny helyen megszorozva ezerrel. :) Még olyat nem hallottam hogy valaki szülés közben a fájdalomtól elájult volna. Szerintem egy marha nagy gyomorszájonvágáshoz hasonlítható inkább és kb ott is fáj. :) Amúgy nem gondolnám hogy a férfiak jobban szenvednek és kevésbé bírják a fájdalamt.Már bocs,de ez egy elfogult előítélet. Ne általánosíts azért mert egy anyámasszony férfi kolegád volt (pár hozzászólással előrébb).

2009. júl. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha vesén rúgnak, az hasonlít, mindkettő bénító, de a vesefájdalom az gyorsan múlik és még védettebb helyen is van.
2013. jan. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!