Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma fékem elszakadt, vagy...

Fityma fékem elszakadt, vagy megrepedt ennek mi az oka?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel szeretkeztem és egyszer csak éreztem hogy meleg,megnéztem és nagyon vérzet a fityma fékem.merev álapot ba nehezen megy hátra és mikor csak rajtam űl a barátnőm és dörzsöli a hímveszőmhoz magát már azis tud fájani:S de a szeretkezés megy ha elégégé sikósak vagyunk vagy ő:) De amóta megtörtént mindig félek hogy megint bekövetkezik.kérdéseim:

-Lehet hogy néha ezért megyek el sokkal hamarabb mert túl érzékeny, vagyis túl rövid, ez lehet az oka?

-Lehet komolyabb következménye?

-És tanácsokat is kérnék hogy mit tegyek ez ügyben.

Köszönöm előre is a válaszokat! :-)


2009. febr. 9. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Velem is megesett ez, azóta már körülmetéltek, de nem emiatt. Valószinüleg nem emiatt mész el hamarabb, hanem mert nagyon kívánod a barátnődet. Komolyabb következménye nem nagyon lehet, de ha állandóan zavar akkor menj el orvoshoz, pár perces műtéttel lehet rajta segíteni (apró vágást ejtenek rajta aminek következtében megnyúlik). Ezügyben menj inkább orvoshoz, mert ő a szakember és meg fogja mondani mi a legjobb megoldás.
2009. febr. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ még írhatok tanácsot:)
2009. febr. 9. 11:23
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Irány az urológus bácsi, aki mond majd valamit a pipilődről, ugyanis így távolról nagyon nehéz bármit is tanácsolni.
2009. febr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

3-4 hete voltam orvosnál ezzel ugyhogy elsőkézből kapsz infót :) !

Nekem is részlegesen elszakadt, nagyon vérzett. El kell menni vele urológushoz, aki megvizsgálja és helyi érzéstelenítés mellett (az a tűszúrás kicsit fáj a többit már nem érzed) elvágja. Kb 5 perces műtét (rendes steril műtőben), semmit nem érzel. Első hozzászóló rosszul tudja, nem megnyúlik a bőr hanem hosszába elvágják teljesen a makk aljáig, esetleg 1-2 öltessel összevarják (nekem is varták) és az öltés pár nap mulva kiesik magától. A seb nem vérzik (ha nem bántod) 2 hét alatt begyógyul, Bepantennel ajánlatos kennegetni. Műtét után kb 2-3napig nem szabad visszahuzni figymádat. 3-4 héttel műtét után szabad sexelni tovább. Nemnagy cucc. Rövid figymaféknek nevezik ezt a "betegséget", érdemes átvágatni, mert ha elszakad akkor rosszul forr össze, és mindig továbbszakad, meg vérzik, elfertőződhet. Másrészt zavaró, nem a partnerre figyelsz hanem a fájdalomra, hogy feszul. Amugy semmi köze ninns a korai magömléshez a dolognak, de hidd el jobb lesz utána a sex. nekem egy gonddal kevesebb hál Istennek :) !

Menj el dokihoz vele, sok sikert:) !


22/f

2009. febr. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez a döfi válasz THX:D:D
2009. febr. 10. 21:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Aláírom...
2009. dec. 21. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!