Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mind aktus közben, mind...

Mind aktus közben, mind maszturbálásnál nagyon sok előváladék jön belőlem. Normális ez?

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon sok! Maszturbáláskor veszem inkább észre, és olyankor az egész markom olyan, a farkam, a combom, és csepeg össze-vissza!
2011. febr. 8. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Abszolút normális. De mindig ilyen sok van? :O Mert nekem van hogy sok van, vagy hogy kevés... Milyen gyakran maszturbálsz, vagy végzel aktust (ált.)?
2011. febr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindig nagyon sok! Aktus 3x-4x hetente, a többi nap meg maszturbálok :D
2011. febr. 8. 18:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de jobb, mint ha nem lenne :D Amíg nincs problémád ne foglalkozz vele :)
2011. febr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt a "gondodat" okozhatja a dülmirigy nem megfelelő működése is, illetve A és C vitamin hiánya is.
2011. febr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó neked, nekem amióta körül vagyok metélve alig vagy csak kevés jön.
2012. máj. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Alex. ***** válasza:
Amíg nem a beled jön elő, addig semmi baj sincs.
2013. márc. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Először csajnak hittelek, volt egyszer egy csaj s belőle jött mint a Niagar-vízesés...
2013. okt. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!