Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A hímvesszőmön és a zacsimon...

A hímvesszőmön és a zacsimon fehér pontok vannak, érezhető tehát nem csak látszólagos. Olyan mintha kis pattanások lennének de nem azok, főleg merevedésnél látszik jobban. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 08:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Irány a Bőr és Nemibeteggondozó,minden kerületben van,de a központba is mehetsz ,Mária utca,de oda időpontot kell kérni...
2011. febr. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hülyeseget beszel az elsö...en voltam evvel börgyogyaszaton, azt modntak, nem tudnak vele mit kezdeni, nem ismerik az okat, sokaknal fennt all ez a "problema"...

no para!

2011. febr. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
szerintem ezek csak fordyce foltok, ami természetes, keress rá
2011. febr. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem beszélek hülyeségeket,van benne tapasztalatom,dolgoztan a Bőr és nemibeteg gondozóban....erről ennyit...
2011. febr. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
elég sok esetet láttam,inkább ott nézzék meg mint a bőrgyógyászaton,attól még mert nemibeteggondozó,nem nemibetegségről van szó a te esetedben,csak ott biztosan tudnak segíteni..
2011. febr. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
az első valszeg tényleg hülyeséget beszél. naponta megkérdezik ezt a tizenéves fiúk. nagyjából biztos, hogy ezek a fordyce foltok, amik majdnem minden pasinál előfordulnak..
2011. febr. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2011. febr. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Még jó h leírta h nem csak foltok,hanem pattanásszerű dudorok,ti okostojások.De mind1 végülis ti dolgoztatok ilyen helyen.Akkor adjatok neki hülye tanácsokat.Ezzel a partnert is megfertőzheti,de végülis tényleg "csak egy semmiségről" van szó...
2011. febr. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
jaj, hagyjad mar magad a f@szomba te "dr. nemibeteggondozo". 35 eve elek együtt a kis "pattanasaimmal" a farkamon, van ket egeszseges gyerekem, senkit nem fertöztem meg, es semmit tünete nincs semminek...csak ott vannak es kesz!!!
2011. febr. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ahogy értelmezem ez egy fertűzés/gomba szerűség. Canesten krémmel megpróbálhatom szerintetek eltüntetni??
2011. febr. 10. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!