Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Alacsony vagyok, és egyre...

Alacsony vagyok, és egyre inkább zavar. Mit tehetek, hogy leküzdjem a "rossz érzéseket"?

Figyelt kérdés
173 cm vagyok.22 éves. Sportos testalkatú, meg általában jóképűnek is tartanak. A haveri társaságomban én vagyok a legalacsonyabb. A többiek 178-190 között vannak. 15-16 éves koromig még relativ magasnak számítottam, aztán a többiek elhúztak mellőlem. Ez rettenetesen zavart, hiszen nem szoktam meg, hogy mindenkire felnézzek. Ezzel mostanra, 22 évesen megbarátkoztam, de mikor jön egy-két "vicces" megjegyzés, hogy " jé te itt vagy, nem is láttunk" "jé, itt egy törpe", akkor eléggé kiborulok legbelül. Meg bulikban is egyre több 170 cm feletti lányt látok, akikkel így esélytelen lenne "mit kezdeni". Úgy érzem, egyre inkább feszélyez a magasságom. Gondolom a magasságom növelése szempontjából már nem tehetek semmit. De csak van pár lehetőség, amitől magabiztosabbnak érezhetem magamat. Segítenétek ebben?
2011. febr. 11. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én elég magasnak számítok lány létemre, ugyanannyi vagyok mint te. Szerintem ne keseredj el, csak szórakoznak, aki magas azt meg azzal cseszegetik, hogy magas(pl engem is).Van sok alacsony lány is, válogass közülük:D Egyébként nem is vészes a 173cm. a suliban van egy srác, a mellemig ér kb, és már tutira nem fog nőni, na neki milyen lehet?:D

egyébként :" A nők átlagos magassága Közép-Európában 160 cm körüli, szemben a férfiak 170 cm körüli átlagmagasságával." Szóval még átlag felett is vagy picivel;)

2011. febr. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én segítenék:elárulod nekem hol laksz?:)
2011. febr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem próbálj meg nem foglalkozni az ilyen beszólásokkal,bármilyen rosszul is esik.Egyébként nem értem,hogy a haverjaid hogy mondhatnak ilyet!?Persze ugratni akarnak,meg poén egy ideig,de ha látják rajtad,hogy neked ez kellemetlen,akkor miért csinálják!?

Egyébként meg az,hogy vki mennyire jó pasi,kicsit sem a magasságon múlik,hanem inkább az arc,meg a belső:)És te azt írtad,hogy általában még jóképűnek is tartanak,és szerintem a belsőddel sincsenek "nagy" gondok.Akkor hol itt a probléma?:))

Még egy kis vigasz:a legtöbb lány alacsonyabb mint 170 cm,és nem mindenkinek kell egy égimeszelő pasi;)

17/L

2011. febr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az én barátom is pont akkora mint te, én pedig 160 vagyok.


Neki nem is emiatt volt kisebbségi komplexusa, hanem a testalkata miatt. Nyeszlettnek érezte magát és elég vékony volt tényleg, de eljárt kondizni és nagyon szép izmos lett. :)


Ez lehet neked is segítene az önbizalom növeléségben.

2011. febr. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
173cm egyáltalán nem alacsony csak átlagos.Én 175 cm vagyok és szintén 22 éves.
2011. febr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hmmm én őrűlnék ha a te magaságod lenne nekem én 187 cm magas vagyok 17/fiu és nem naon csipem :S legtőbb ruha vagy kicsi vagy tul nagy és suliban is kilógók kicsit a magaságomal ergó kb ugynaz a helyzet de el kel fogadni :D
2011. febr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy: Fogadd el. Ha nem kapsz csak citromot, akkor csinálj belőle limonádét: 173 cm-el kényelmesebben utazol repülőn, a legtöbb szabvány méret jó rád, nincs kilengésed menet közben, mint hórihórgas tárrsaidnak.


Én sem vagyok égimeszelő. Én elkezdtem úszni. Arányos, enyhén izmos alkatom lett. 170 cm-rel is van barátnő, van teljes élet.


Plusz: Pár év és ez lesz a "legkisebb gondod"!

2011. febr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hát igen most már elég alacsonynak számítasz,mert a mostani 14 éves tinik ekkorák,persze vannak kivételek,mert egyre több alacsony gyereket látok,bár szerintem náluk a korai bagó is szerepet játszhat benne,ezzel sajnos nem tudsz mit kezdeni,el kell fogadnod,a többieknek is bőven lehet hibájuk gondolj erre,senki sem tökéletes.
2011. febr. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Szia! Elárulom neked, hogy fiú létemre 163 cm vagyok és 21 éves. Valószínűleg én sem fogok már nőne egy cm-t sem. Mondjuk én általában hátrányban vagyok a lányoknál. Ha megkérdezel egy csajt, hogy milyen pasi jön be neki, rögtön az az első megjegyzése, hogy ,,legyen magas..." és akkor én már rögtön az első ,,szűrőnél" kiesek :D . Engem is gyakran heccelnek a haveri társaságban, hogy ,,Na milyen a levegő tengerszint alatt" meg hasonló beszólások. De egyébként már nem nagyon érdekel, csak régen esett rosszul. A magasság egy olyan emberi tulajdonság, amin nem lehet változtatni, ez adottság. Én már barátkozom a gondolattal, hogy mindig ekkora maradok. Ugyanezt tudom neked is tanácsolni, és mint látod, vannak nálad sokkal alacsonyabb srácok is, például én ;) Aki ez miatt kinevet egyébként, csak magát minősíti, úgy gondolom. Én bármit megadtam volna, ha csak olyan magas lehetnék mint te, 10 cm pluszért már mindent megtennék :D
2011. jún. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 148cm vagyok és ismerek egy jóképű fiút aki 150cm na neki szerinted milyen lehet?Elfogadja magát és nem is piszkálják ezzel.:)
2013. júl. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!