Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Amikor a péniszem merevedik...

Amikor a péniszem merevedik és feszítek akkor egy kissé fáj, olyan mintha szét akarni feszülni/hasadni, meg néha a végénél is olyan érzés van mintha egy picit viszketne. Valami baja van a péniszemnek? Vagy csak én reagálom túl a dolgot?

Figyelt kérdés
Nekem egy ismerősöm azt mondta hogy lehet ez csak egy átlagos fájó érzés, van aki meg azt mondta hogy az ilyen a túl sok önkielégítéstől is lehet. Segítsetek kérlek! Ez tényleg csupán egy ideiglenes fájó érzés, vagy valami baj van?
2009. febr. 11. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem gyulladt, pirosabb valahol? Ha (véletlenül :) épp ernyedt, akkor hátrahúzva a bőrt nem fáj?
2009. febr. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet elkaptál vmi-t pl apró gyulladás, esetleg gomba
2009. febr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha tényleg gomba akkor mit kell tennem? Mellesleg nagyon régóta nem volt semmilyen szexuális esetem. Vagy az semmit sem jelent?
2009. febr. 11. 15:26
 4/5 anonim ***** válasza:
ha nem szexeltél csak rég, akkor szerintem, ha veszel egy canesten krémet, és azzal kenegeted, az használni fog. Az én páromnak is elég volt csak a canesten kenőcs. De persze biztosat orvos tud mondani
2009. febr. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem válaszoltál a kérdéseimre (lsd. első válaszban őket). Egyébként a penis gombás fertőzése rendkívül ritka, és elsősorban látható bőrjelenségekkel jár, nem ilyen furcsa panaszokból fogod észrevenni.
2009. febr. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!