Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma szűkület e? A bőr nem...

Asdgamer kérdése:

Fityma szűkület e? A bőr nem megy a makkom alá sajnos félig megy fel 18 éves vagyok . Régebben felment most nem nagyon akar. Lehet e az hogy pl mondjuk 4 napig buli volt na és bevoltam rugva. Van e ehez köze? Meg valami tanácsot szeretnék kérni.

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 17:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

kis korodban rendszeresen húzgáltad a bőrt?

lehet túl nyersen mondtam, de ez fontos momentum.

öcsémnél is ez volt a gáz, igaz csak 9 éves, de a végén ő is így járt volna.

2011. febr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen valószínűleg az, egy urológusnak kellene megmutatni és ő majd megmondja, hogy műteni kell, vagy elég lesz kenni krémmel ami segít.
2011. febr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Kis koromban igen persze:) még anyu segitett rem ez nem gáz

de mostanaba nem nagyon kb 1-2 honaponta 1szer 2 szer

2011. febr. 21. 17:50
 4/13 A kérdező kommentje:
De szerintem ez kezdödö stádium mert nem rég feltudtam huzni a bőrt... kb1 honapja
2011. febr. 21. 18:02
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor meg ha 1 hónapja nem volt bajod,akkor most kezd fürdéskor meleg vízben,lassan,óvatosan húzogatni és fél év alatt teljesen lazulnia kell a bőrnek és helyre kell, jönnie,de ne hogy rángasd.Meg ha eddig hokiztál vele,most is csináld,de rendszeresen húzogasd fürdéskor és kitartás kell hozzá,nem elhagyagolni,mert akkor tényleg már csak az orvos marad.
2011. febr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hali!


Kezdődő stádium ide vagy oda, uezt hitte egy másik, veled hasonló korban lévő srác is, aki alig egy hete írt rám >>priviben, most meg parázik, hogy RKM-re (Részleges KörülMetélésre) kéne mennie-e vagy megúsz6ná másképp is!?

A fitymájával serdülőkorában sem volt semmi gond, aztán vmi miatt, amit ő sem tud, elkezdett beszűkülni, és alig vmivel később már hátra se tudta húzni, most meg már sehogy nem jön neki hátra. S:-o


Ami azonban még számomra is új -- pedig úgy érzem, elég régóta foglalkozok férfiegészségügyi kérdésekkel -- hogy miképpen függ7 a fitymaszűkület egy bulitól, vmint attól, hogy "kiscsacsit" játszottál? S8-sss (Egyébként nem kéne most még elvetni a sulykot... nagyon sokan betöltvén a felnőttkort beleesik abba a hibába, hogy azt hiszi mindent szabad, azt' nem sokkal később már hivatásos visszajáró lesz a detoxba, vagy az intenzív osztályon... személyes tapasztalat.)

A másik meg,... mivel kapcsolatban kérsz tanácsot? mert azt nem írod, Pajtás! :-o


Üdv: EE

2011. febr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
megfogadtam tanácsod és egyre jobb:)
2011. febr. 22. 09:44
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak húszkod és javulni fog,javulnia kell.
2011. febr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
örülök hogy javul és csak csináld,máskor meg mosd mindig rendesen buli ide-vagy oda,5-10 perc alatt is lehet gyors fürdést végezni és alaposat.
2011. febr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
többet ne igyál! a részegség fitymaszűkületet okoz XD
2011. febr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!