Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Leborotváltam a péniszemen a...

Leborotváltam a péniszemen a szőrt, de megbántam mert olyan borotvával csináltam amivel az arcszőrt szoktam, mivel csináljam hogy ne fájjon utána? Észrevettem hogy egy "nyílásból" 2-3 szőr is jön elő ez nem baj?

Figyelt kérdés
2009. febr. 14. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
nincs másfajta borotva.de higéniai okokból használj külön egyet az arcra,külön oda.nem baj,nekem is jön több szőröm egy helyről,és lány vagyok.
2009. febr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet már kapni kimondottan intim borotvákat.Ugyanugy használhatja lány meg fiu is.Az viszont egyáltalán nem higiénikus ha az arc szörzeted ugyan azzal borotválod mint az intimet.
2009. febr. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem 1 használt 3 pengés ami már tépi az arcom oda lentre tökéletes sok vízzel tusfürdő stb.
2009. febr. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Igazuk van az előttem íróknak, ha pedig fáj valószínű begyulladnak a szőrtüsszők vagy piroslik, viszket...ilyenek. Mindenféleképp vegyél oda külön borotvát!

Miután leborotváltad egy kis púdert tegyél rá ami lenyugtatja a bőr, aztán kend be egy kis testápolóval, hogy ne gyulladjon be a szőrtüsző, és végül mikor már beszívódott a testápoló tegyél rá ismét púdert.hogy ne legyen kipirosodva és ne legyen érzékeny a bőr utánna

2009. febr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A szőrtelenítő krémmel nincsennek ilyen gondok.
2009. febr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha bátyám tudná hogy annak idején milyen borotvát használt XD Amúgy én külön borotvát használok oda, először mikor leszedtem ellentétesen vágtam, oda nemillő módon viszonylag erős vérzés volt a szőrtüszőkből. Azóta is ellentétesen vágom, de nem volt az előbb említett eset óta vérzésem.:)
2009. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ne borotváld le, röhejes.
2010. márc. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!