Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van az, hogy a jobb...

Miért van az, hogy a jobb mellbimbóm kétszer akkora mint a bal oldali?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket irjatok (13éves fiu vagyok)
2009. febr. 14. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:

neked még változhat.

de alapban nem szimetrikus az ember teste, az arcod sem

bodi szilvinek egyik melle fele akkora mint a másik pl...jo hát retusálják sok helyen, de azért az fletunőbb mint a te bimbód

2009. febr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi!azér mennyek el vele dokihoz?Nem lehet hogy rák?
2009. febr. 14. 19:51
 3/8 anonim ***** válasza:

a rák az daganat...

emlőben van, ki kell tapintani. ..utána lehet neten nézni önvizsgáló módszereknek.de még így is nehéz észrevenni sokszor, vagy ha érzel csomot az is lehet teljesen más dolog, nem rák

van olyan kisgyerek aki ugy születik h egyik lába centikkel rövidebb másiknál, az se rák..

2009. febr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha megnyugtatna egy szakvélemény, mindenképp menj el dokihoz, és kívánom a legjobbakat. Nem tudom, mennyire feltűnő ez nálad, a te korodban még változik, nem ez lesz a végleges méret, de ha nagyon feltűnő, úgy látod, úgy érzed, akkor nézesd meg, és szakértő megmondja, hogy mi, és ha valami rosszindulatú-kezdemény, akkor még időben mész, és azért fogsz megnyugodni, hogy nem lett nagyobb baj, ha pedig semmi különös, akkor megnyugtat, hogy nincs baj.
2009. febr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmi bajod. Ebben a korban teljesen természetes. Most mennek végbe benned azok a hormonális változások amelyektől majd menstruálni is fogsz, és ezek határozzák meg a melleid későbbi mértét. Most felváltva nőnek, majd ki egyensúlyozódik és egyforma lesz.
2009. febr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocs lehet h rosz helyre irtam a kérdést,de én fiu vagyok!!:)
2009. febr. 14. 21:20
 7/8 anonim ***** válasza:

én láttam hogy fiú vagy:D

asszem első voltam.aki irt is neked..csak asszimetria példakétn szilvit tudtam felhozni pasit nem

de pl én öcsémnk kb 12 évesen volt csomoja vagy vmije...de mondta doki h tök normális az is...már nem tom pontosan mi volt nem is figyeltem én is pici voltam :)

2009. febr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem kell aggódnod,ezek a hormonokmiatt vannak(tapasztalat,nekem is van épp most is)

Ha kis csomót találsz,az sem baj.ezek kis zsircsomok,és idovel elmúlik.

2009. febr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!