Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha a péniszem nem áll fel...

Ha a péniszem nem áll fel normálisan, nincs merevedésem, vagy ha van is csak rövid ideig, mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Hova tudok fordulni ??? urologushoz ?? Vagy van valami természetes gyógynövény , gyógyszer ??
2009. febr. 15. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

Másfajta Maca kapszula is segíthet, pl. Maca Vibe. Ezek természetes alapanyagúak. Próbáld ki, ha ez után sincs javulás (bár azt kétlem), akkor fordulj orvoshoz. És legfőképp próbálj meg ne stresszelni!

2009. febr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
te ezek szerint probáltad már ? milyen sokáig használtad?
2009. febr. 15. 19:06
 3/8 anonim ***** válasza:
A párom próbálta spermiumszám növelésére (babaprojekt miatt), de más pozitív hatásait is éreztük. :) Szerintem rendelj egy dobozzal próbaképp, abszolút érezhető lesz a változás. :) Sok sikert!
2009. febr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

Innen is meg tudod rendelni.

2009. febr. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
inkább nem rendelek , mert én még isten mentcs hogy gyerekem legyen
2009. febr. 15. 19:22
 6/8 anonim válasza:
ugye te ezt nem komolyan írtad? :D
2009. aug. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mit nem irtam komolyan ??!! hogy nem szeretnék még apuka lenni ilyen fiatalon ????
2009. aug. 24. 20:32
 8/8 anonim válasza:
énis hasonló problémával küszködök. és én se szeretnék tablettákat szedni. szeretnék érdeklődni hogy hogy sikerült megoldani a problémád?
2013. nov. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!