Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A herezacskóm alatti bőrfelüle...

A herezacskóm alatti bőrfelületen észrevettem 2 csomót pár napja. Ha hozzáérek szúró érzést érzek. Mi lehet ez? Nagyon félek.

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:

én egyből a hererákra asszociálok, de ne gondoljunk a legrosszabbra ;)

de bármi is legyen, mihamarabb menj el vele orvoshoz, mert a későbbi életedet nagyban befolyásolhatja, ha nem cselekszel időben

2011. febr. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 poiu ***** válasza:

Két oldalt, szimetrikusan? Valószínűleg nyirokcsomó duzzanat, amit okozhat egyszerű fertőzés. Nyakadnál nincs hasonló?

Ha kicsi és nem szimetrikus, lehet ártalmatlan zsírmirigy, bár az nem szokott fájni nyomásra, inkább csak kellemetlen érzés. Érdemes megnézetned, mert ha nyirok, akkor kezelni kell a fertőzést, vszínűleg antibiotikummal. A hererákot a zacskón belül észlelnéd, tehát ez nem hererák, emiatt ne izgulj.

2011. febr. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves poiu.

Ne vezesd félre a kérdezőt a hererákkal kapcsolatban kérlek. Nekem 1 éve volt hererákom és tudom mik a tünetek, hol jelentkezhet. Esetleg nyirokcsomó megnagyobbodás lehet tőle... Jobb 1 pillanatig megijedni, mint életünk végéig halottnak lenni :) Szerintem nézesd meg urológussal, ha nem hozzá tartozik, akkor majd irányít másik szakorvoshoz.

2011. márc. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!